• петок, 03 февруари 2023
Спасовски: Лажните дојави за бомби се дел од хибридната војна, невозможно е да се откријат испраќачите ако заканите се преку Ви-Пи-Ен

Спасовски: Лажните дојави за бомби се дел од хибри...

Скопје, 3 февруари 2023 (МИА) - Лажните најави за бомби во скопските училишта с...

Во полициска контрола констатирани 42 санкции за автобуси што вршат превоз на ученици

Во полициска контрола констатирани 42 санкции за а...

Скопје, 3 февруари 2023 (МИА) - МВР информира дека денеска, во периодот од 12.00 до 16.00 часот, на...

Последна објава

Четврта Бразилка ќе игра за ЖФК Љуботен

Четврта Бразилка ќе игра за ЖФК Љуботен

Тетово, 3 февруари 2023 (МИА) - Актуелниот македонски првак женскиот фудбалски клуб Љуботен од Тетов...

Спасовски: Лажните дојави за бомби се дел од хибридната војна, невозможно е да се откријат испраќачите ако заканите се преку Ви-Пи-Ен

Спасовски: Лажните дојави за бомби се дел од хибридната војна, невозможно е да се откријат испраќачите ако заканите се преку Ви-Пи-Ен

Скопје, 3 февруари 2023 (МИА) - Лажните најави за бомби во скопските училишта с...

Мајкрософт: Хакери од Иран ги хакирале податоците на магазинот Шарли Ебдо

Мајкрософт: Хакери од Иран ги хакирале податоците на магазинот Шарли Ебдо

Њујорк, 3 февруари 2023 (МИА) - 

САД се координираат со Албанија и Катар за бегалците од Авганистан 

САД се координираат со Албанија и Катар за бегалците од Авганистан 

 

Во полициска контрола констатирани 42 санкции за автобуси што вршат превоз на ученици

Во полициска контрола констатирани 42 санкции за автобуси што вршат превоз на ученици

Скопје, 3 февруари 2023 (МИА) - МВР информира дека денеска, во периодот од 12.00 до 16.00 часот, на...

Ковачевски - Шоле: Голема поддршка од САД за Северна Македонија

Ковачевски - Шоле: Голема поддршка од САД за Северна Македонија

Скопје, 3 февруари 2023 (МИА) - Врвни надворешно-политички приоритети на Северн...

Image

Остани поврзан