• e mërkurë, 24 korrik 2024
Çavi u thotë lamtumirë tifozëve: Nga e diela edhe unë do të jem tifoz i Barçës

Çavi u thotë lamtumirë tifozëve: Nga e diela edhe unë do të jem tifoz i Barçës

Barcelona, ​​25 maj 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës Çavi Ernandez, i cili do të ndahet me ekipin...

Çavi: Kundër Atletikos luajtëm në mënyrë të përkryer

Çavi: Kundër Atletikos luajtëm në mënyrë të përkryer

Madrid, 18 mars 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi ka dalë i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve...

Çavi pas barazimit me Napolin:  Merituam më shumë, Barcelona shfaqi lojë të mirë

Çavi pas barazimit me Napolin: Merituam më shumë, Barcelona shfaqi lojë të mirë

Napoli, 22 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi Ernandez e ka komentuar barazimin me...

Çavi për eliminimin nga Kupa: Jam i qetë, mbeten garat më të rëndësishme

Çavi për eliminimin nga Kupa: Jam i qetë, mbeten garat më të rëndësishme

Bilbao, 25 janar 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi është i kënaqur nga paraqitja e ekipi...

Çavi: Do të jetë e vështirë ta fitojmë La Ligën, disa gjëra nuk mund t'i kontrollojmë

Çavi: Do të jetë e vështirë ta fitojmë La Ligën, disa gjëra nuk mund t'i kontrollojmë

Barcelonë, 22 janar 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës Çavi ka komentuar ndeshjen e djeshme midis Re...

Çavi mund të shkarkohet këtë javë

Çavi mund të shkarkohet këtë javë

Madrid, 18 janar 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi, mund të shkarkohet nëse ekipi luan n...

Çavi: Duhet të ristartohemi dhe të luftojmë për tre trofetë e tjera

Çavi: Duhet të ristartohemi dhe të luftojmë për tre trofetë e tjera

Riad, 15 janar 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi është i bindur se ekipi i tij këtë sezo...

Çavi: Për fat të keq, Barcelona nuk mund të lejojë t'i angazhojë Halandin dhe Mbapen

Çavi: Për fat të keq, Barcelona nuk mund të lejojë t'i angazhojë Halandin dhe Mbapen

Barcelonë, 3 janar 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi është i vetëdijshëm se mundësitë financi...

Çavi mund të largohet nga Barcelona nëse humb pikë në ndeshjen me Porton në Ligën e kampionëve

Çavi mund të largohet nga Barcelona nëse humb pikë në ndeshjen me Porton në Ligën e kampionëve

Madrid, 28 nëntor 2023 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi mund të largohet nga klubi katalanas, njo...

Çavi pas barazimit me Majorkën: Barcelona humbi pikë për shkak të dy gabimeve eklatante

Çavi pas barazimit me Majorkën: Barcelona humbi pikë për shkak të dy gabimeve eklatante

Barcelonë, 27 shtator 2023 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi e kritikoi ekipin për gabimet në...

Dy ndeshje suspendim për Çavin dhe Rafinjan

Dy ndeshje suspendim për Çavin dhe Rafinjan

Madrid, 16 gusht 2023 (MIA) – Trajneri i Barcelonës, Çavi, i cili mori karton të kuq në ndeshjen e x...

Çavi për kthimin e Nejmarit në Barcelonë: Asgjë nuk varet nga unë

Çavi për kthimin e Nejmarit në Barcelonë: Asgjë nuk varet nga unë

Barcelonë, 9 gusht 2023 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi u deklarua për kthimin e mundshëm të sul...

Pas El Klasikos, Barcelona do të nisë negociatat me Çavin për kontratë të re

Pas El Klasikos, Barcelona do të nisë negociatat me Çavin për kontratë të re

Barcelonë, 16 mars 2023 (MIA)- Drejtuesit e Barcelonës së shpejti do të bisedoj...

Laporta: Çavi meriton kontratë të re afatgjate

Laporta: Çavi meriton kontratë të re afatgjate

Barcelonë, 8 mars 2023 (MIA) - Kryetari i Barcelonës, Zhoan Laporta deklaroi se...

Çavi: Sikur të fitonte Barca kundër Almerisë, në 23 xhiro do ta shfaqte rezultatin më të mirë në historinë e La Ligës, pak flitet për këtë

Çavi: Sikur të fitonte Barca kundër Almerisë, në 23 xhiro do ta shfaqte rezultatin më të mirë në historinë e La Ligës, pak flitet për këtë

Image

QËNDRONI TË LIDHUR