• e hënë, 26 shkurt 2024

Fami Bajrami

Last Login: Sunday, 25 February 2024, 11:59 pm

Një diskurs i ndryshëm politik për një ndryshim pozitiv në situatën e përgjithshme në shoqëri

Një diskurs i ndryshëm politik për një ndryshim pozitiv në situatën e përgjithshme në shoqëri

Shkup, 25 shkurt 2024 (MIA) - Uniteti, konstruktiviteti, qëllimi i përbashkët, kolektiviteti, ndjeshmëria dhe...

Takimi i Toshkovskit, Bushit dhe Bojmacalievit me ambasadorin e Republikës së Kosovës, Florian Qehaja

Takimi i Toshkovskit, Bushit dhe Bojmacalievit me ambasadorin e Republikës së Kosovës, Florian Qehaj...

Shkup, 23 shkurt 2024 (MIA)- Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski, zëvendësministri Nazim Bushi dh...

Shoqata e mjekëve për mjekësi të përgjithshme dhe “Jetë me sfida” fillojnë fushatën për sëmundjet e rralla

Shoqata e mjekëve për mjekësi të përgjithshme dhe “Jetë me sfida” fillojnë fushatën për sëmundjet e...

Shkup, 23 shkurt 2024 (MIA) - Shoqata “Jetë me sfida” dhe Shoqata e mjekëve të mjekësisë së përgjithshme famil...

Rektori i UT-së Jusuf Zejneli realizoi takim pune me ministrin e Shëndetësisë Ilir Demiri

Rektori i UT-së Jusuf Zejneli realizoi takim pune me ministrin e Shëndetësisë Ilir Demiri

Tetovë, 23 shkurt 2024 (MIA)-  Rektori i UT-së, prof. dr. Jusuf Zejneli, gjatë ditës së sotme priti në nj...

Liga e konferencës: Aston Villa kundër Ajaksit, derbi ballkanik në Zagreb

Liga e konferencës: Aston Villa kundër Ajaksit, derbi ballkanik në Zagreb

Nion, 23 shkurt 2024 (MIA) - Shorti në Nion ka sjellë edhe dyshet nga 1/8-ta e Ligës së konferencës. Më intere...

Shorti për Ligën e Evropës: Milani shmangu Leverkusenin, Roma përball Brajtonit

Shorti për Ligën e Evropës: Milani shmangu Leverkusenin, Roma përball Brajtonit

Nion, 23 shkurt 2024 (MIA) - Në hapësirat e UEFA-s në Nion është hedhur shorti për fazën e 1/8-të të Ligës së...

Gjykata në Vjenë do të shqiptojë aktvendim për ish kancelarin austriak Kurc

Gjykata në Vjenë do të shqiptojë aktvendim për ish kancelarin austriak Kurc

Vjenë, 23 shkurt 2024 (MIA) - Gjykata në Vjenë sot do të shqiptojë aktvendim për ish kancelarin austriak Sebas...

Forca policore para shkollës “Vlladislav Ribnikar” në Beograd shkaku i alarmit se te një nxënës është gjetur thikë

Forca policore para shkollës “Vlladislav Ribnikar” në Beograd shkaku i alarmit se te një nxënës ësht...

Beograd, 23 shkurt 2024 (MIA) - Fëmijët që mësojnë në shkollën fillore “Vlladislav Ribnikar” sot janë lëshuar...

Gjatë fundjavës mot me vranësira, erë e përforcuar dhe shi

Gjatë fundjavës mot me vranësira, erë e përforcuar dhe shi

Shkup, 23 shkurt 2024 (MIA) - Moti gjatë fundjavës do të jetë me vranësira me reshje të dobëta lokale dhe do t...

Shefi i Mosadit dhe të Shin Betit do të marrin pjesë në takimin e sotëm në Paris kushtuar pengjeve në Gaza

Shefi i Mosadit dhe të Shin Betit do të marrin pjesë në takimin e sotëm në Paris kushtuar pengjeve n...

Paris,23 shkurt 2024 (MIA) - Delegacioni izraelit i udhëhequr nga shefi i Mosadit sot udhëton drejt Parisit me...

MIA FLESH

MIA FLESH

12:00 / 23 shkurt / 2024  Shkup - Zëvendësministri plotësues i Punëve të Brendsh...

Guardiola: Dëshiroj të drejtojë ndonjë reprezentacion në Kupën e botës

Guardiola: Dëshiroj të drejtojë ndonjë reprezentacion në Kupën e botës

Mançester, 23 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola deklaroi se në fund të karrierës d...

Image