• e enjte, 23 maj 2024
Trajneri i Shqipërisë, Silvinjo pajiset me pasaportë shqiptare

Trajneri i Shqipërisë, Silvinjo pajiset me pasaportë shqiptare

Tiranë, 22 maj 2024 (MIA) - Trajneri i kombëtares shqiptare në futboll, Silvio Mendez Kampos Juunior...

Juventusi do ta vazhdojë kontratën e Kambiasos deri në vitin 2028

Juventusi do ta vazhdojë kontratën e Kambiasos deri në vitin 2028

Torino, 22 maj 2024 (MIA) - Mbrojtësi i Juventusit, Andrea Kambiaso është afër vazhdimit të kontratë...

Ronaldo me pjesëmarrje rekord në Kampionatin Evropian

Ronaldo me pjesëmarrje rekord në Kampionatin Evropian

Lisabon, 21 maj 2024 (MIA) - Përzgjedhësi i kombëtares portugeze të futbollit, Roberto Martinez, ka...

Krosi i jep fund karrierës

Krosi i jep fund karrierës

Madrid, 21 maj 2024 (MIA) - Mesfushori i Real Madridit dhe Gjermanisë, Toni Kros ka paralajmëruar të...

Sauthgejt e publikoi listën e zgjeruar të kombëtares angleze për EURO, mungon Rashford

Sauthgejt e publikoi listën e zgjeruar të kombëtares angleze për EURO, mungon Rashford

Londër, 21 maj 2924 (MIA) - Përzgjedhësi i kombëtares angleze Geret Sauthgejt e publikoi përbërjen e...

Tuhel do të pushojë ose do të udhëheq klub nga Premier Liga

Tuhel do të pushojë ose do të udhëheq klub nga Premier Liga

Mynih, 21 maj 2024 (MIA) - Tomas Tuhel do të pushojë ose do të udhëheq klub nga Premier liga, publik...

Postekoglu kërkon nga Totenhemi të angazhojë të paktën tre lojtarë gjatë verës

Postekoglu kërkon nga Totenhemi të angazhojë të paktën tre lojtarë gjatë verës

Londër, 21 maj 2024 (MIA) - Anzhe Postekoglu kërkon nga Totenhemi të angazhojë të paktën tre lojtarë...

Nëna e Mbapes: Tashmë e dini klubin e ardhshëm të Kilianit

Nëna e Mbapes: Tashmë e dini klubin e ardhshëm të Kilianit

Paris, 21 maj 2024 (MIA) - Nëna e futbollistit të Pari Sen Zhermenit, Kilian Mbape ka refuzuar të tr...

Sallah, Klopit: Të dëshiroj fat dhe shpresoj të takohemi përsëri

Sallah, Klopit: Të dëshiroj fat dhe shpresoj të takohemi përsëri

Liverpul, 21 maj 2024 (MIA) - Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Sallah i është drejtuar trajnerit Jirge...

Liverpull edhe zyrtarisht e publikoi emërimin e Arne Slot për zëvendësues të Klopit

Liverpull edhe zyrtarisht e publikoi emërimin e Arne Slot për zëvendësues të Klopit

Liverpull, 20 maj 2024 (MIA) - Liverpulli edhe zyrtarisht e ka emëruar Arne Slot për trajner të ri t...

Mesfushori i Real Madridit, Çuameni do të mungojë në finalen e Ligës së kampionëve kundër Borusia Dortmundit për shkak të lëndimit

Mesfushori i Real Madridit, Çuameni do të mungojë në finalen e Ligës së kampionëve kundër Borusia Dortmundit për shkak të lëndimit

Londër, 20 maj 2024 (MIA) - Mesfushori i Real Madridit, Aurelien Çuameni do të mungojë në final...

Sezoni tragjik i Mançester Junajted konfirmohet  edhe me dy anti-rekorde

Sezoni tragjik i Mançester Junajted konfirmohet edhe me dy anti-rekorde

Mançester, 20 maj 2024 (MIA) - Mançester Junajted me fishkëllimën e fundit të gjyqtarit arriti edhe...

Universiteti i Tetovës organizator i turneut të parë të ragbit në qytetin e Tetovës

Universiteti i Tetovës organizator i turneut të parë të ragbit në qytetin e Tetovës

Tetovë, 20 maj 2024 (MIA) - Fakulteti i Kulturës Fizike i Universitetit të Tetovës, në bashkëpunim m...

Simeone: Lojtarët e Atletikos patën një sezon të mirë, unë jo

Simeone: Lojtarët e Atletikos patën një sezon të mirë, unë jo

 Madrid, 20 maj 2024 (MIA) - Trajneri i Atletiko Madridit, Diego Simeone ka ndarë mendimin e ti...

Minesota e mundi Denverin dhe u plasua në gjysmëfinale të plejofit të NBA-së

Minesota e mundi Denverin dhe u plasua në gjysmëfinale të plejofit të NBA-së

 Denver, 20 maj 2024 (MIA)  -  Minesota Timbervuls mbrëmë e mposhti Denver Nagetsin m...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR