• понеделник, 26 февруари 2024
Shorti për Ligën e Evropës: Milani shmangu Leverkusenin, Roma përball Brajtonit

Shorti për Ligën e Evropës: Milani shmangu Leverkusenin, Roma përball Brajtonit

Nion, 23 shkurt 2024 (MIA) - Në hapësirat e UEFA-s në Nion është hedhur shorti për fazën e 1/8-të të...

Venger: Klop nuk duhet të ndërhyjë në zgjedhjen e pasuesit të tij në Liverpull

Venger: Klop nuk duhet të ndërhyjë në zgjedhjen e pasuesit të tij në Liverpull

Liverpull, 23 shkurt 2024 (MIA) - Menaxheri legjendar i Arsenalit, Arsene Venger, beson se Jirgen Kl...

Guardiola: Dëshiroj të drejtojë ndonjë reprezentacion në Kupën e botës

Guardiola: Dëshiroj të drejtojë ndonjë reprezentacion në Kupën e botës

Mançester, 23 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola deklaroi se në fund të k...

De Rosi: Ne fituam në mënyrë tipike - duke shkaktuar një atak në zemër

De Rosi: Ne fituam në mënyrë tipike - duke shkaktuar një atak në zemër

Romë, 23 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Romës, Daniele De Rosi, është shprehur i kënaqur me fitoren...

Liverpul ka hyrë në kontakt me Alonson

Liverpul ka hyrë në kontakt me Alonson

Londër, 22 shkurt 2024 (MIA) - Liverpuli e ka bërë hapin e parë për të nënshkruar me Çabi Alons...

Dani Alvesh dënohet me 4,5 vjet burg

Dani Alvesh dënohet me 4,5 vjet burg

Barcelonë, 22 shkurt (MIA) - Ish futbollisti i Barcelonës dhe kombëtares së Brazilit, Dani Alve...

Çavi pas barazimit me Napolin:  Merituam më shumë, Barcelona shfaqi lojë të mirë

Çavi pas barazimit me Napolin: Merituam më shumë, Barcelona shfaqi lojë të mirë

Napoli, 22 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi Ernandez e ka komentuar barazimin me...

Balak e dëshiron Klopin për seleksionues të Gjermanisë

Balak e dëshiron Klopin për seleksionues të Gjermanisë

Londër, 21 shkurt 2024 (MIA) - Jirgen Klop do të ishte një seleksionues ideal i Gjermanisë, sep...

Tuhel: Deri në fund të sezonit do të vazhdoj të bëj gjithçka për të arritur sukses me Bajernin

Tuhel: Deri në fund të sezonit do të vazhdoj të bëj gjithçka për të arritur sukses me Bajernin

 Mynih, 21 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Bajern Mynih, Tomas Tuhel, e ka kome...

Retklif: Ky është fillimi i kthimit të Mançester Junajtedit në krye të futbollit anglez, evropian dhe botëror

Retklif: Ky është fillimi i kthimit të Mançester Junajtedit në krye të futbollit anglez, evropian dhe botëror

Mançester, 21 shkurt 2024 (MIA) - Biznesmeni anglez Xhim Retklif, blerjen e 27 për qind të aksioneve...

Inzagi: Është për keqardhje që avantazhi është vetëm një gol

Inzagi: Është për keqardhje që avantazhi është vetëm një gol

Milano, 21 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Interit, Simone Inzagi ndjen keqardhje që fitorja ndaj Atl...

Simeone: Interi e ka shfrytëzuar gabimin tonë

Simeone: Interi e ka shfrytëzuar gabimin tonë

Milano, 21 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Atletiko Madridit, Diego Simeone komentoi humbjen e m...

Alegri me paralajmërim për futbollistët e Juventusit

Alegri me paralajmërim për futbollistët e Juventusit

Torino, 20 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Juventusit, Masimiliano Alegri, u bëri thirrje lojtar...

Mesi e dhuroi edhe Topin e tetë të Artë në Muzeun e Barcelonës

Mesi e dhuroi edhe Topin e tetë të Artë në Muzeun e Barcelonës

Barcelonë, ​​20 shkurt 2024 (MIA) - Lionel Mesi ia dhuroi  Topin e tetë të Artë Muzeut të Barce...

Gatuzo nuk është më trajner i Marsejës

Gatuzo nuk është më trajner i Marsejës

Marsejë, 20 shkurt 2024 (MIA) - Olimpik Marseja në ueb faqen e vet e publikoi shkarkimin e Xhenaro G...

Image

Остани поврзан