• e hënë, 11 dhjetor 2023
LD: Ministria e Arsimit vazhdon me nënçmimin me racionet e studentëve

LD: Ministria e Arsimit vazhdon me nënçmimin me racionet e studentëve

Shkup, 8 dhjetor Pas reagimit të fuqishëm të studentëve dhe Lëvizjes Demokratike, Ministria...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pushteti të përgjigjet: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pushteti të përgjigjet: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

8 dhjetor 2023  Zhvillimet e fundit tragjike me vrasjen e vajzës 14 vjeçare Vanja Gjorç...

Lëvizja BESA: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

Lëvizja BESA: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

8 dhjetor 2023 Dështimet e investimeve kapitale të Pushtetit të BDI-së, dikur me Nikolla Gru...

Mexhiti: Bashkangjitja me opozitën është interes i ASH-së, koalicion deri në vitin 2030

Mexhiti: Bashkangjitja me opozitën është interes i ASH-së, koalicion deri në vitin 2030

Shkup, 7 dhjetor 2023 (MIA) - Kryetari Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti, në një intervistë në emisi...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Intrigat e pushtetit për anashkalim të diasporës nuk do ta ndalojnë fitoren e opozitës shqiptare

Lidhja Europiane për Ndryshim: Intrigat e pushtetit për anashkalim të diasporës nuk do ta ndalojnë fitoren e opozitës shqiptare

7 dhjetor 2023  Liderët e BDI-së, LSDM-së dhe partnerët e tyre në politikë, i ka shtërn...

Lidhja Europiane për Ndryshim: Lista e Zezë po zgjerohet me të korruptuarit e pushtetit 

Lidhja Europiane për Ndryshim: Lista e Zezë po zgjerohet me të korruptuarit e pushtetit 

Shkup, 5 dhjetor 2023  Aleati dhe miku më i madh i shqiptarëve, Shtetet e Bashkuara të...

Lëvizja BESA: Rezultatet e “PISA-s” – BDI me sukses e shkatërroj arsimin në vend!

Lëvizja BESA: Rezultatet e “PISA-s” – BDI me sukses e shkatërroj arsimin në vend!

Shkup, 5 dhjetor 2023   BDI po arrin me sukses të zbatojë politikat antishqiptare...

LEN: Qeveria me propozim buxhet dhe masa anti-krizë për të blerë vota

LEN: Qeveria me propozim buxhet dhe masa anti-krizë për të blerë vota

Shkup, 5 dhjetor  Para disa ditësh, Qeveria në ikje doli me propozim buxhetin për vitin...

VMRO-DPMNE: Kemi pritur në vend të demantit nga MPB-ja, dorëheqje për shkaqe morale nga Spasovski

VMRO-DPMNE: Kemi pritur në vend të demantit nga MPB-ja, dorëheqje për shkaqe morale nga Spasovski

Shkup, 4 dhjetor 2023 (MIA) - Në vend që MPB-ja të dërgojë komunikata paushale duhet menjëherë të pë...

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet - opozita nuk do ta lejoj këtë!

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet - opozita nuk do ta lejoj këtë!

Shkup, 4 dhjetor 2023  "Sot edhe njëherë u dëshmua se ky pushtet, për shkak të frikës n...

Opozita shqiptare e lëshoi takimin e liderëve

Opozita shqiptare e lëshoi takimin e liderëve

Shkup, 4 dhjetor 2023 (MIA) - Opozita shqiptare u largua nga takimi i liderëve me arsyetimin se taki...

Skender Rexhepi-Zejd: Nuk pres ndryshim drastik, ka qëndrime diametralisht të kundërta rreth zgjedhjeve

Skender Rexhepi-Zejd: Nuk pres ndryshim drastik, ka qëndrime diametralisht të kundërta rreth zgjedhjeve

Shkup, 4 dhjetor 2023 (MIA) - Kryetari i Lëvizjes së popullit, Skender Rexhepi-Zejd para fillim...

Mexhiti: ASH duhet ta dëgjojë zërin e anëtarësisë dhe të bëhet pjesë e LEN-it

Mexhiti: ASH duhet ta dëgjojë zërin e anëtarësisë dhe të bëhet pjesë e LEN-it

Shkup, 4 dhjetor 2023 (MIA)- Në një prononcim për Euronews Albania, kryetari i LD-së dhe një nga lid...

LEN: Përkrahje e fuqishme për Lidhjen Europiane për Ndryshim nga diaspora

LEN: Përkrahje e fuqishme për Lidhjen Europiane për Ndryshim nga diaspora

Shkup, 2 dhjetor 2023 Në vazhdën e takimeve, liderët e Lidhjes Europiane për Ndryshim, Afrim...

Mickoski në takim me Ndihmës Sekretarin e Shtetit amerikan për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike

Mickoski në takim me Ndihmës Sekretarin e Shtetit amerikan për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike

Shkup, 30 nëntor 2023 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, së bashku me nënkryetarë...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR