• e mërkurë, 29 maj 2024
Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Nën moton "Hapi i parë drejt karrierës suaj", Bordi i studentëve evropi...

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Nën moton "Hapi i parë drejt karrierës suaj", Bordi i studentëve evropi...

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Nën moton "Hapi i parë drejt karrierës suaj", Bordi i studentëve evropi...

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Fillon Panairi i 19-të për punësim dhe karrierë - Job Fair 2024

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Nën moton "Hapi i parë drejt karrierës suaj", Bordi i studentëve evropi...

Ronaldo: Jam i lumtur në Arabinë Saudite

Ronaldo: Jam i lumtur në Arabinë Saudite

Riad, 10 mars 2024 (MIA) - Sulmuesi i Al Nasr, Kristiano Ronaldo ka folur për jetën e tij në Arabinë...

Bufoni synon postin e drejtorit sportiv

Bufoni synon postin e drejtorit sportiv

Torino, 17 janar 2024 (MIA) - Ish portieri i Juventusit dhe PSZH-së Xhanluixhi Bufon deklaroi se dës...

Grizman: Atlétiko është klubi im i fundit në Evropë

Grizman: Atlétiko është klubi im i fundit në Evropë

 Madrid, 28 dhjetor 2023 (MIA)  -  Antoan Grizmani deklaroi se Atletiko Madrid do të...

Modriq i gatshëm të shpërngulet në Arabinë Saudite verën e ardhshme

Modriq i gatshëm të shpërngulet në Arabinë Saudite verën e ardhshme

Madrid, 20 nëntor 2023 (MIA) - Mesfushori i Real Madridit, Luka Modriq mori vendim për të ardhmen e...

Azar: Nuk desha të shkoj diku të luaj vetëm për para

Azar: Nuk desha të shkoj diku të luaj vetëm për para

Paris, 19 tetor 2023 (MIA) - Ish lojtari i Çellsit dhe Real Madridit, Eden Azar sqaroi pse ka vendos...

Azar e përfundoi karrierën në moshën 32-vjeçare

Azar e përfundoi karrierën në moshën 32-vjeçare

Bruksel, 10 tetor 2023 (MIA) - Futbollisti belg Eden Azar është tërhequr nga futbolli në moshën...

Lebron nuk e di nëse do të luajë pas sezonit 2023/24

Lebron nuk e di nëse do të luajë pas sezonit 2023/24

Los Anxhelos, 4 tetor 2023 (MIA) – Një prej basketbollistëve më të mirë në historinë e NBA-së, Lebro...

David Silva ka njoftuar se  po pensionohet

David Silva ka njoftuar se po pensionohet

 Madrid, 27 korrik 2023 (MIA) – Mesfushori i Real Sosiedad, David Silva, ka njoftuar se do të t...

Ronaldo: Nuk do të kthehem në futbollin evropian, dera është plotësisht e mbyllur

Ronaldo: Nuk do të kthehem në futbollin evropian, dera është plotësisht e mbyllur

 Riad, 18 korrik 2023 (MIA) – Futbollisti i Al-Nasër, Kristiano Ronaldo i është përgjigjur pyet...

Ramosi mund ta vazhdojë karrierën në Brazil

Ramosi mund ta vazhdojë karrierën në Brazil

Rio de Zhaneiro, 13 korrik 2023 (MIA) – Futbollisti spanjoll Serhio Ramos i cili si lojtar i lirë kë...

Bonuçi do të pensionohet në vitin 2024

Bonuçi do të pensionohet në vitin 2024

Torino, 17 maj 2023 (MIA) - Futbollisti i Juventusit, Leonardo Bonuçi paralajmëroi fundin e karrierë...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR