• e enjte, 13 qershor 2024
Siljanovska Davkova: Neve na mungon patriotizmi kushtetues

Siljanovska Davkova: Neve na mungon patriotizmi kushtetues

Prilep, 15 prill 2024 (MIA) - Identiteti nuk ndërlidhet për historinë apo kulturën, por lidhet...

Izet Mexhiti: Bujar Osmani promotori i Open Ballkan dhe 9 pikëshit anti-Kosovë

Izet Mexhiti: Bujar Osmani promotori i Open Ballkan dhe 9 pikëshit anti-Kosovë

Tetovë, 15 prill 2024 (MIA) -Koalicioni VLEN sonte tubimin qendror e mbajti në komunën e Zhelinës.

Taravari: Bujar Osmani vonë i ra pishman Ballkanit të Hapur, me fitoren e VLEN-it do të thellohen lidhjet me Tiranën dhe Prishtinën

Taravari: Bujar Osmani vonë i ra pishman Ballkanit të Hapur, me fitoren e VLEN-it do të thellohen lidhjet me Tiranën dhe Prishtinën

Tetovë, 15 prill 2024 (MIA) - Kandidati i VLEN-it për president, Arben Taravari në fjalimin e sotëm...

Osmani nga Dibra: Nuk do të ketë Qeveri pa marrëveshje për veting

Osmani nga Dibra: Nuk do të ketë Qeveri pa marrëveshje për veting

Dibër, 15 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president nga Fronti Europian, Bujar Osmani, në tubimin e...

Fronti Europian nga Qendar Zhupë: Do të jemi çelësi për formimin e Qeverisë

Fronti Europian nga Qendar Zhupë: Do të jemi çelësi për formimin e Qeverisë

Qendër Zhupë, 15 prill 2024 (MIA) - Karavani elektoral i Frontit Europian është ndalur në komunën Qe...

Fronti Europian hapi shtabin në Dollnen, Sela: Do të maksimalizojmë votën në nivel republikan

Fronti Europian hapi shtabin në Dollnen, Sela: Do të maksimalizojmë votën në nivel republikan

Dollnen, 15 prill 2024 (MIA) - Pas Krushevës, Fronti Europian ka vazhduar aktivitetet parazgjedhore...

Pentagoni:  Mjetet ushtarake amerikane mbeten në Lindjen e Afërt derisa Izraeli debaton për përgjigje ndaj sulmit iranian

Pentagoni: Mjetet ushtarake amerikane mbeten në Lindjen e Afërt derisa Izraeli debaton për përgjigje ndaj sulmit iranian

Uashington, 15 prill 2024 (MIA) - Mjetet shtesë ushtarake amerikane të cilat ishin zhvendosur n...

Pendarovski: Me mobilizim masiv më 24 prill dhe më 8 maj nuk presim asgjë më pak se dy fitore

Pendarovski: Me mobilizim masiv më 24 prill dhe më 8 maj nuk presim asgjë më pak se dy fitore

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Sonte me praninë e madhe konfirmojmë se kjo nuk është komunë e VMR...

Pendarovski i hodhi poshtë akuzat e VMRO-DPMNE-së për takime të fshehta për amnisti të politikanëve

Pendarovski i hodhi poshtë akuzat e VMRO-DPMNE-së për takime të fshehta për amnisti të politikanëve

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Nëse zotëri Hriatian Mickoski pohon se ka pasur takime të fshehta,...

Dimitrievski nga Gostivari: Do të propozoj ligje të cilat janë në interes të qytetarëve

Dimitrievski nga Gostivari: Do të propozoj ligje të cilat janë në interes të qytetarëve

Gostivar, 15 prill 2024 (MIA) - Dëshiroj të jem president i cili gjeneron zgjidhje, do të propo...

Greva e specializantëve privat vazhdon edhe nesër

Greva e specializantëve privat vazhdon edhe nesër

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Specializantët privat do të vazhdojnë me grevën e përgjithshme edh...

Liderët e G7-shit po shqyrtojnë sanksione të reja kundër Iranit pas sulmit ndaj Izraelit

Liderët e G7-shit po shqyrtojnë sanksione të reja kundër Iranit pas sulmit ndaj Izraelit

Uashington, 15 prill 2024 (MIA) - Liderët e Grupit shtatë po mendojnë për sanksione të reja për...

Miler: SHBA-ja nuk mori njoftim nga Irani për specifikat e sulmeve ndaj Izraelit

Miler: SHBA-ja nuk mori njoftim nga Irani për specifikat e sulmeve ndaj Izraelit

Uashington, 15 prill 2024 (MIA) - SHBA-ja "nuk mori njoftim nga Irani" për specifikat e sulmeve...

Liberman: SHBA-ja e din se duhet t'ia kthejmë Iranit, duhet të kërkojmë

Liberman: SHBA-ja e din se duhet t'ia kthejmë Iranit, duhet të kërkojmë "koordinim maksimal"

Tel-Aviv, 15 prill 2024 (MIA) - Lideri i partisë opozitare "Izrael Bejtenu" (Izraeli është shtë...

Nadal konfirmon pjesëmarrjen në Barcelonë

Nadal konfirmon pjesëmarrjen në Barcelonë

Barcelonë, 15 prill 2024 (MIA) - Tenisti spanjoll Rafael Nadal sot ka konfirmuar pjesëmarrjen e tij...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR