• e mërkurë, 24 korrik 2024
Mbape i gatshëm të luajë në çdo pozicion në Real

Mbape i gatshëm të luajë në çdo pozicion në Real

 Dyseldorf, 17 qershor 2024 (MIA)  - Sulmuesi i kombëtares franceze dhe Reali, Kilian Mbap...

Çavi u thotë lamtumirë tifozëve: Nga e diela edhe unë do të jem tifoz i Barçës

Çavi u thotë lamtumirë tifozëve: Nga e diela edhe unë do të jem tifoz i Barçës

Barcelona, ​​25 maj 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës Çavi Ernandez, i cili do të ndahet me ekipin...

Mediat: Liverpuli dhe Feenordi ranë dakord, Sloti trajner i ri i Premierligës

Mediat: Liverpuli dhe Feenordi ranë dakord, Sloti trajner i ri i Premierligës

Londër, 27 prill 2024 (MIA) - Trajneri i Feenordit holandez, Arne Sloti, do ta drejtojë Liverpulin n...

Kanavaro zyrtarisht trajneri i ri i Udinezes

Kanavaro zyrtarisht trajneri i ri i Udinezes

Udine, 22 prill2024 (MIA) - Ekipi italian Udineze pasditen e sotme publikoi se Fabio Kanavaro është...

Bajerni e rendit Emerin tek kandidatët për pozitën e trajnerit

Bajerni e rendit Emerin tek kandidatët për pozitën e trajnerit

Munih, 28 mars 2024 (MIA) - Kampioni në fuqi i Bundesligës, Bajern Munih, po mendon që sezonin e ard...

Alonso i lumtur me punën në Baer Leverkuzen

Alonso i lumtur me punën në Baer Leverkuzen

Leverkuzen, 21 mars 2024 (MIA) - Trajneri i Baer Leverkuzenit, Çabi Alonso pranoi se është i lu...

Martuçielo është trajneri i ri i Lacios

Martuçielo është trajneri i ri i Lacios

Romë, 13 mars 2024 (MIA) - Strategu italian Xhovani Martuçielo është trajneri i ri i Lacios, i cili...

Venger: Klop nuk duhet të ndërhyjë në zgjedhjen e pasuesit të tij në Liverpull

Venger: Klop nuk duhet të ndërhyjë në zgjedhjen e pasuesit të tij në Liverpull

Liverpull, 23 shkurt 2024 (MIA) - Menaxheri legjendar i Arsenalit, Arsene Venger, beson se Jirgen Kl...

Napoli e shkarkoi Macarin, Kalcona emërohet trajner i ri

Napoli e shkarkoi Macarin, Kalcona emërohet trajner i ri

Neapol, 29 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri italian, Valter Macari është larguar nga posti i trajnerit t...

Murinjo dëshiron të kthehet në Junajted

Murinjo dëshiron të kthehet në Junajted

 Mançester, 1 shkurt 2024 (MIA) - Ish-menaxheri i Mançester Junajted, Zhose Murinjo do të dëshi...

Tuhel kandidat për ta zëvendësuar Ten Hagun

Tuhel kandidat për ta zëvendësuar Ten Hagun

Londër, 29 janar 2024 (MIA) – Trajneri i Bajernit të Munihut, Tomas Tuhel mund të marrë drejtimin e...

Konte lë të hapur mundësinë që të marrë Napolin gjatë sezonit

Konte lë të hapur mundësinë që të marrë Napolin gjatë sezonit

Romë, 9 janar 2024 (MIA) - Ish trajneri i Juventusit, Çellsit dhe kombëtares së Italisë Antonio Kont...

Jeton Beqiri trajner i ri i Shkëndijes së Tetovës

Jeton Beqiri trajner i ri i Shkëndijes së Tetovës

Tetovë, 5 janar 2024 (MIA) - Shkëndija e emëroi sot Jeton Beqirin për trajner të tyre, duke nën...

Emeri për humbjen nga Mançester Junajted: Kemi pasur 60 minuta fantastike

Emeri për humbjen nga Mançester Junajted: Kemi pasur 60 minuta fantastike

Mançester, 27 dhjetor 2023 (MIA) - Trajneri i Aston Villas, Unai Emeri, u përqëndrua në ndeshjen nga...

Alonso: Duam të vazhdojmë me fitore edhe në vitin 2024

Alonso: Duam të vazhdojmë me fitore edhe në vitin 2024

Leverkuzen, 21 dhjetor 2023 (MIA) - Trajneri i Baer Leverkuzenit, Çabi Alonso e ndau mendimin e tij...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR