• e enjte, 25 korrik 2024
Në terren mbi 100 persona punojnë në vendosjen e plotë nën kontroll të zjarrit mbi Manastir

Në terren mbi 100 persona punojnë në vendosjen e plotë nën kontroll të zjarrit mbi Manastir

Manastir, 16 korrik 2024 (MIA) - Ekipet e NJTZ Manastir, si gjatë natës, ashtu edhe në mëngjes...

Mickoski: Partnerin për koalicion do ta kërkojmë në opozitën shqiptare, qytetarët masivisht të dalin në votim më 8 maj

Mickoski: Partnerin për koalicion do ta kërkojmë në opozitën shqiptare, qytetarët masivisht të dalin në votim më 8 maj

Shkup, 29 maj 2024 (MIA) - Keryetar i VMRO-DPMNE, Hristian Mickoski mbrëmë nga tubimi në Manastir bë...

Nga Manastiri filloi shpërndarja e materialit të besueshëm votues, nesër shpërndarja e pajisjeve për identifikim biometrik

Nga Manastiri filloi shpërndarja e materialit të besueshëm votues, nesër shpërndarja e pajisjeve për identifikim biometrik

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Sot herët në mëngjes nga shtypshkronja "Kiro Dandaro" në Manastir,...

Mariçiq: T'i mbajmë të rinjtë në shtëpi me njohuri të përfituara nga institucionet arsimore evropiane

Mariçiq: T'i mbajmë të rinjtë në shtëpi me njohuri të përfituara nga institucionet arsimore evropiane

Shkup, 11 prill 2024 (MIA) - Zëvendëskryeministri i parë për çështje evropiane, Bojan Mariçiq d...

Bytyqi nga forumi i biznesit Çeki-RMV i biznesit në Manastir: Maqedonia e Veriut është një partner stabil dhe i besueshëm për investitorët

Bytyqi nga forumi i biznesit Çeki-RMV i biznesit në Manastir: Maqedonia e Veriut është një partner stabil dhe i besueshëm për investitorët

Manastir, 25 mars 2024 (MIA) - Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut për...

Rrokulliset cisterna me gaz afër fshatit Vasharejcë të Manastirit, shoferi merr lëndime të lehta

Rrokulliset cisterna me gaz afër fshatit Vasharejcë të Manastirit, shoferi merr lëndime të lehta

Shkup, 13 mars 2024 (MIA) - Një cisternë me gaz ​​është rrokullisur në...

Kallëzim penal për një zyrtar policor për dhunë në familje

Kallëzim penal për një zyrtar policor për dhunë në familje

  Shkup, 12 mars 2024 (MIA) -...

Në Manastir hajduti kapet në flagrancë, do të parashtrohet kallëzim përkatës

Në Manastir hajduti kapet në flagrancë, do të parashtrohet kallëzim përkatës

Shkup, 7 mars 2024 (MIA) - Ditën e djeshme në ora 15:50 në rrugën “Industriska” në Manastir, nëpunës...

Xhaferi: Do të bëjmë gjithçka që të përmbushim nevojat e studentëve

Xhaferi: Do të bëjmë gjithçka që të përmbushim nevojat e studentëve

Manastir, 4 mars 2024 (MIA) - Me vizitën në Universitetin "Shën Klimenti i Ohrit" - Manastir jam sig...

Xhaferi për vizitë në Komunën e Manastirit

Xhaferi për vizitë në Komunën e Manastirit

Shkup, 4 mars (MIA) - Kryeministri Talat Xhaferi sot do ta vizitojë Komunën e Manastirit. Si...

Dënohen 94 shoferë në territorin e komunës Manastir

Dënohen 94 shoferë në territorin e komunës Manastir

Shkup, 4 mars 2024 (MIA) - Gjithsej 94 shoferë janë dënuar gjatë kontro...

Bastisje në Manastir, gjendet drogë, arrestohen dy persona

Bastisje në Manastir, gjendet drogë, arrestohen dy persona

Shkup, 7 shkurt 2024 (MIA) - Nëpunës policorë të SPB Manastir dje në Manastir e kanë privuar nga lir...

Një banor i Manastirit ka humbur jetën, ndërsa 19 persona janë lënduar në aksidentin në Manastir

Një banor i Manastirit ka humbur jetën, ndërsa 19 persona janë lënduar në aksidentin në Manastir

Manastir, 30 janar 2024 (MIA) - Banori i Manastirit K.K. (42) e ka humbur jetën, ndërsa 19 persona k...

Tërmet me intensitet prej 3,8 ballë është ndjerë në Resnjë, Ohër, Strugë, Manastir dhe Kavadar

Tërmet me intensitet prej 3,8 ballë është ndjerë në Resnjë, Ohër, Strugë, Manastir dhe Kavadar

Shkup, 12 janar 2024 (MIA) - Tërmet me intensitet prej 3,8 ballë sipas shkallës së Rihterit ësh...

Me 3.6 milionë euro rikonstruktohet  rruga Manastir - VK Mexhitlia

Me 3.6 milionë euro rikonstruktohet rruga Manastir - VK Mexhitlia

Manastir, 20 dhjetor 2023 (MIA)  -  Me investim prej 3.6 milionë euro është rikonstruktuar...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR