• вторник, 16 април 2024
Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 31 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, temperatura deri 31 gradë

Shkup, 14 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë, në pjesët lindore me erë të...

Në ditën e sotme

Në ditën e sotme

Në ditën e sotme 14 prill 2023 (MIA) - Sot është Dita Botërore e Trashëgimisë Kulturore 1828....

Kalendari astronomik

Kalendari astronomik

  Shkup, 14 prill 2024 (MIA) - Sot është e diel, 14 prill viti 2024, dita e 105-të e vitit. Deri në fund...

Gjendja e rrugëve

Gjendja e rrugëve

13 prill 2024 Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerje, nëpër rrugë të...

MIA Paralajmërime MKD

MIA Paralajmërime MKD

13 prill 2024 Shkup - Instituti për Hulumtime dhe Analiza të Politikave&nbs...

Mot me diell dhe ngrohtë, deri në 30 gradë

Mot me diell dhe ngrohtë, deri në 30 gradë

Shkup, 13 prill 2024 (MIA) - Moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesat...

Në ditën e sotme

Në ditën e sotme

Në ditën e sotme 13 prill 2023 (MIA) 1519. - Lindi mbretëresha franceze me origjinë italiane Katarina...

Parashikimi motit

Parashikimi motit

Shkup, 13 prill 2024 (MIA) - Moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesat...

Kalendari astronomik

Kalendari astronomik

Shkup, 13 prill 2024 (MIA) - Sot është e shtunë, 13 prill viti 2024, dita e 104-të e vitit. Deri në...

Kalendari astronomik

Kalendari astronomik

Shkup, 12 prill 2024 (MIA) - Sot është e premte, 12 prill viti 2024, dita e 103-të e vitit. Der...

Mot me diell dhe i ngrohtë, me vranësira mesatare lokale

Mot me diell dhe i ngrohtë, me vranësira mesatare lokale

Shkup, 12 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale të...

Në ditën e sotme

Në ditën e sotme

12 prill 2024 (MIA) 1654. - Irlanda dhe Skotlanda iu bashkuan Anglisë....

Deri të mërkurën mot me diell dhe i ngrohtë, pastaj ftohje dhe shi

Deri të mërkurën mot me diell dhe i ngrohtë, pastaj ftohje dhe shi

Shkup, 11 prill 2024 (MIA) - Deri në fillim të javës së ardhshme do të mbajë mot me diell dhe i ngro...

Gjendja e rrugëve

Gjendja e rrugëve

Shkup, 11 prill 2024 (MIA) - Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerje, nëpër r...

Mot me diell dhe i ngohtë deri në 29 gradë

Mot me diell dhe i ngohtë deri në 29 gradë

Shkup, 11 prill 2024 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla. Do të...

Image

Остани поврзан