• e diel, 16 qershor 2024
Liderët e koalicionit VLEN në takim me Kurtin

Liderët e koalicionit VLEN në takim me Kurtin

Dibër, 21 prill 2024 (MIA) - Kandidari presidencial i koalicionit VLEN, Arben taravari dhe lide...

Taravari: Nevojitet mobilizim maksimal për fitore më 24 prill dhe fitore përfundimtare e VLEN-it më 8 maj

Taravari: Nevojitet mobilizim maksimal për fitore më 24 prill dhe fitore përfundimtare e VLEN-it më 8 maj

Gostivar, 21 prill 2024 (MIA) - Në tubimin në Gostivar të koalicionit VLEN, kandidati për presi...

Fronti Europian në Shkup vulos fitoren e madhe të 24 prillit dhe 8 majit, rretho numrin 4

Fronti Europian në Shkup vulos fitoren e madhe të 24 prillit dhe 8 majit, rretho numrin 4

Shkup, 21 prill 2024 Fronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup mbajtu tubimin qend...

Ali Ahmeti nga Shkupi: Mati fjalët Mickovski, se fjalë mbas fjale nis belaja

Ali Ahmeti nga Shkupi: Mati fjalët Mickovski, se fjalë mbas fjale nis belaja

Shkup, 21 prill 2024 Fronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup mbajtu tubimin qend...

Siljanovska Davkova: Duhet të përballemi me mafien e cila ka krijuar fole në pozitat më të larta

Siljanovska Davkova: Duhet të përballemi me mafien e cila ka krijuar fole në pozitat më të larta

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Të gjitha shtetet kanl mafien e vet, por në Maqeodni ka rrezik që...

Tubim kryesor i Frontit evropian në sheshin

Tubim kryesor i Frontit evropian në sheshin "Maqedonia" në Shkup - Osmani u bëri thirrje qytetarëve të mobilizohen

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Koalicioni "Fronti evropian" i kryesuar ng...

Përballje parazgjedhore e kandidatëve presidencial: Me vizion dhe program të vetin premtojnë të ardhme më të mirë për shtetin, qëndrime të kundërta për ndryshimet kushtetuese

Përballje parazgjedhore e kandidatëve presidencial: Me vizion dhe program të vetin premtojnë të ardhme më të mirë për shtetin, qëndrime të kundërta pë...

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Në përballjen parazgjedhore në Servisin nacional, kandidatët presi...

Mickoski: Thelbi i BDI-së është ta ndajë popullin në baza etnike dhe kështu mbijeton, Maqedonisë i duhet bashkim dhe unitet, jo ndarje

Mickoski: Thelbi i BDI-së është ta ndajë popullin në baza etnike dhe kështu mbijeton, Maqedonisë i duhet bashkim dhe unitet, jo ndarje

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Tani në Maqedoni kemi garniturë politike e cila më shumë se dy dek...

Hamasi: Ndihma ushtarake amerikane për Izraelin është dritë e gjelbër për sulm ndaj palestinezëve

Hamasi: Ndihma ushtarake amerikane për Izraelin është dritë e gjelbër për sulm ndaj palestinezëve

Gazë, 21 prill 2024 (MIA) - Lëvizja silamiste palestineze Hamas sot vlerësoi se Uashingtoni me...

Pendarovski: Mickoski dhe Siljanovska e gënjejnë popullin se ndryshime kushtetuese nuk do të ketë, ndërsa para diplomatëve të huaj thonë se do ta ndryshojnë Kushtetutën

Pendarovski: Mickoski dhe Siljanovska e gënjejnë popullin se ndryshime kushtetuese nuk do të ketë, ndërsa para diplomatëve të huaj thonë se do ta ndry...

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Hristian Mickoski dhe Gordana Siljanovska e gënjejnë popullin dhe...

Mickoski i'a zgjat dorën Të Majtës kundër Frontit Evropian

Mickoski i'a zgjat dorën Të Majtës kundër Frontit Evropian

Shkup, 21 prill 2024 Duke e ndjerë humbjen e thellë më 24 prill dhe 8 maj, VMRO dhe Mickoski...

Kovaçevski: Me anëtarësimin në BE mund ta shfrytëzojmë potencialin tonë nacional

Kovaçevski: Me anëtarësimin në BE mund ta shfrytëzojmë potencialin tonë nacional

Shkup, 21 prill 2024 (MIA) - Arritëm në ulje të madhe të papunësisë, në ngritjen e standardit j...

Në Kosovë është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut për të cilin është shpallur fletë-arrest ndërkombëtar për shkak të një vrasje së rëndë

Në Kosovë është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut për të cilin është shpallur fletë-arrest ndërkombëtar për shkak të një vrasje së rëndë

Prishtinë, 21 prill 2024 (MIA) - Në Kosovë është arrestuar një shtetas i Republikës së Maqedoni...

VLEN: Qytetarët e Tetovës për çdo ditë e më tepër ndjehen më pak të sigurt

VLEN: Qytetarët e Tetovës për çdo ditë e më tepër ndjehen më pak të sigurt

Shkup, 21 prill 2024 Qytetarët e Tetovës për çdo ditë e më tepër ndjehen më pak të sigurt. A...

Presidenti iranian Raisi nga nesër për vizitë në Pakistan

Presidenti iranian Raisi nga nesër për vizitë në Pakistan

Islamabad, 21 prill 2024 (MIA) - Presidenti iranian Ibrahim Raisi nga nesër deri më 24 prill do të j...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR