• e enjte, 25 korrik 2024
Barcelona mund të ndahet nga Levandovski që të ketë para për transfere

Barcelona mund të ndahet nga Levandovski që të ketë para për transfere

Barcelonë, 29 prill 2024 (MIA) - Robert Levandoski mund të largohet nga Barcelona pas përfundim...

Bajerni nuk ka ndërmend ta shesë mbrojtësin De Liht

Bajerni nuk ka ndërmend ta shesë mbrojtësin De Liht

Mynih, 8 prill 2024 (MIA)  - Udhëheqja e Bajern Mynihut nuk do ta shesë mbrojtësin Matijas de L...

Eshli Koll në

Eshli Koll në "Hall of fame" në Premier Ligë

Londër, 25 mars 2024 (MIA) - Ish mbrojtësi i Çellsit dhe Arsenalit, Eshli Koll do të jetë i pari që...

Kros: Nuk di nëse do të tërhiqem nga kombëtarja pas Kampionatit evropian

Kros: Nuk di nëse do të tërhiqem nga kombëtarja pas Kampionatit evropian

Madrid, 20 mars 2024 (MIA) - Mesfushori i Real Madridit, Toni Kros ende nuk din nëse të tërhiqet nga...

Çavi: Kundër Atletikos luajtëm në mënyrë të përkryer

Çavi: Kundër Atletikos luajtëm në mënyrë të përkryer

Madrid, 18 mars 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi ka dalë i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve...

Mbape e shënoi golin e tij të 250-të për PSZH-në

Mbape e shënoi golin e tij të 250-të për PSZH-në

Paris, 18 mars 2024 (MIA) - Futbollisti më i mirë i Pari Sen Zhermenit, Kilian Mbape mbrëmë kundër M...

Guardiola nuk dëshiron që Silva të largohet nga Mançester Siti

Guardiola nuk dëshiron që Silva të largohet nga Mançester Siti

Mançester, 18 mars 2024 (MIA) - Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola nuk jep pëlqimin që mesfus...

LPFMV: Fitore për Strugën dhe Shkupin, gabon Shkëndija

LPFMV: Fitore për Strugën dhe Shkupin, gabon Shkëndija

Shkup, 10 mars 2024 (MIA) – Në Ligën e parë të futbollit në Maqedoninë e Veriut sot janë luajtur nde...

Sallah u rikuperua nga lëndimi, do të luajë në derbin me Mançester Sitin

Sallah u rikuperua nga lëndimi, do të luajë në derbin me Mançester Sitin

Liverpul, 7 mars 2024 (MIA) - Futbollisti i Liverpulit, Mohamed Sallah u rikuperua nga lëndimi, info...

Ançelotit i kanoset pesë vite burg për shkak të fshehjes së të ardhurave 

Ançelotit i kanoset pesë vite burg për shkak të fshehjes së të ardhurave 

Madrid, 6 mars 2024 (MIA) - Prokuroria spanjolle kërkoi gati pesë vjet burg për trajnerin e Realit t...

Tuhel pas fitores ndaj Lacios: Luajtëm shumë fuqishëm dhe të disiplinuar

Tuhel pas fitores ndaj Lacios: Luajtëm shumë fuqishëm dhe të disiplinuar

Mynih, 6 mars 2024 (MIA) - Trajneri i Bajern Mynihut, Tomas Tuhel, ka vlerësuar lojën e të përzgjedh...

Enrike: Shihet qartë se Mbape nuk do të jetë në PSZh-në në të ardhmen

Enrike: Shihet qartë se Mbape nuk do të jetë në PSZh-në në të ardhmen

Paris, 6 mars 2024 (MIA) - Trajneri i PSZh-së, Luis Enrike, i ka komentuar zërat për largimin e sulm...

Alegri për humbjen e Juventusit nga Napoli: E treguam papërvojën tonë

Alegri për humbjen e Juventusit nga Napoli: E treguam papërvojën tonë

Napoli, 4 mars 2024 (MIA) - Trajneri i Juventusit, Masimiliano Alegri, shkakun për humbjen nga...

Inzagi: Për dy vite e gjysmë fituam pesë trofe dhe luajtëm në Ligën e kampionëve

Inzagi: Për dy vite e gjysmë fituam pesë trofe dhe luajtëm në Ligën e kampionëve

Milano, 29 shkurt 2024 (MIA) – Trajneri i Interit, Simone Inzagi ka lavdëruar skuadrën e tij pas fit...

Guardiola: Grilishi sërish ka probleme me ijet

Guardiola: Grilishi sërish ka probleme me ijet

 Mançester, 28 shkurt 2024 (MIA) - Trajneri i Mançester Sitit, Pel Guardiola,...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR