• e mërkurë, 17 prill 2024
Bajeri: Pritjet që qeveria e ardhshme t'i zbatojë ndryshimet kushtetuese deri në fund të këtij viti

Bajeri: Pritjet që qeveria e ardhshme t'i zbatojë ndryshimet kushtetuese deri në fund të këtij viti

Shkup, 16 prill 2024 (MIA) - Me siguri i di se VMRO-DPMNE-ja dëshiron ta ndryshojë Kushtetutën, por...

Arben Fetai: Bujar Osmani po përgatit largimin e tij nga politika, çdo votë për të është votë e djegur

Arben Fetai: Bujar Osmani po përgatit largimin e tij nga politika, çdo votë për të është votë e djegur

16 prill 2024  Bujar Osmani përmes Ministrisë së Jashtme ka keqpërdorur pozitën e minis...

Mickoski nga Dojrani: Ka një zgjim dhe bashkim të madh të qytetarëve rreth idesë për ndryshime

Mickoski nga Dojrani: Ka një zgjim dhe bashkim të madh të qytetarëve rreth idesë për ndryshime

 Dojran, 16 prill 2024 (MIA)  - Ato këpucë të ciat i renditën para ndërtesës së Qeverisë s...

Izet Mexhiti takoi artistët në Akuaduktin e Shkupit

Izet Mexhiti takoi artistët në Akuaduktin e Shkupit

Shkup, 16 prill 2024 Sot, Kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti dhe njëherit bartës...

Të pamundurit dhe të sëmurët mund të paraqiten për votim në zgjedhjet presidenciale

Të pamundurit dhe të sëmurët mund të paraqiten për votim në zgjedhjet presidenciale

Shkup, 16 prill 2024 (MIA) - Personat e pamundur dhe të sëmurë deri në mesnatë mund të paraqite...

Fronti Europian në Dibër/ Ahmeti: Na pret fitore historike dhe zgjedhje europiane

Fronti Europian në Dibër/ Ahmeti: Na pret fitore historike dhe zgjedhje europiane

Dibër, 16 prill 2024 (MIA) - Fronti Europian mbrëmë aktivitetet parazgjedhore i përfundoi në komunën...

Siljanovska Davkova: Neve na mungon patriotizmi kushtetues

Siljanovska Davkova: Neve na mungon patriotizmi kushtetues

Prilep, 15 prill 2024 (MIA) - Identiteti nuk ndërlidhet për historinë apo kulturën, por lidhet...

Izet Mexhiti: Bujar Osmani promotori i Open Ballkan dhe 9 pikëshit anti-Kosovë

Izet Mexhiti: Bujar Osmani promotori i Open Ballkan dhe 9 pikëshit anti-Kosovë

Tetovë, 15 prill 2024 (MIA) -Koalicioni VLEN sonte tubimin qendror e mbajti në komunën e Zhelinës.

Taravari: Bujar Osmani vonë i ra pishman Ballkanit të Hapur, me fitoren e VLEN-it do të thellohen lidhjet me Tiranën dhe Prishtinën

Taravari: Bujar Osmani vonë i ra pishman Ballkanit të Hapur, me fitoren e VLEN-it do të thellohen lidhjet me Tiranën dhe Prishtinën

Tetovë, 15 prill 2024 (MIA) - Kandidati i VLEN-it për president, Arben Taravari në fjalimin e sotëm...

Osmani nga Dibra: Nuk do të ketë Qeveri pa marrëveshje për veting

Osmani nga Dibra: Nuk do të ketë Qeveri pa marrëveshje për veting

Dibër, 15 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president nga Fronti Europian, Bujar Osmani, në tubimin e...

Fronti Europian nga Qendar Zhupë: Do të jemi çelësi për formimin e Qeverisë

Fronti Europian nga Qendar Zhupë: Do të jemi çelësi për formimin e Qeverisë

Qendër Zhupë, 15 prill 2024 (MIA) - Karavani elektoral i Frontit Europian është ndalur në komunën Qe...

Fronti Europian hapi shtabin në Dollnen, Sela: Do të maksimalizojmë votën në nivel republikan

Fronti Europian hapi shtabin në Dollnen, Sela: Do të maksimalizojmë votën në nivel republikan

Dollnen, 15 prill 2024 (MIA) - Pas Krushevës, Fronti Europian ka vazhduar aktivitetet parazgjedhore...

Pendarovski: Me mobilizim masiv më 24 prill dhe më 8 maj nuk presim asgjë më pak se dy fitore

Pendarovski: Me mobilizim masiv më 24 prill dhe më 8 maj nuk presim asgjë më pak se dy fitore

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Sonte me praninë e madhe konfirmojmë se kjo nuk është komunë e VMR...

Dimitrievski nga Gostivari: Do të propozoj ligje të cilat janë në interes të qytetarëve

Dimitrievski nga Gostivari: Do të propozoj ligje të cilat janë në interes të qytetarëve

Gostivar, 15 prill 2024 (MIA) - Dëshiroj të jem president i cili gjeneron zgjidhje, do të propo...

Gashi: Do ta tejkalojmë çdo pengesë për ta bërë ndryshimin e madh

Gashi: Do ta tejkalojmë çdo pengesë për ta bërë ndryshimin e madh

Shkup, 14 prill 2024  E diela ka vazhduar të jetë me takime të ndryshme për kryetarin e...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR