• e enjte, 25 korrik 2024
Liderët sauditë i uruan Pezeskijanit për fitoren në zgjedhjet në Iran

Liderët sauditë i uruan Pezeskijanit për fitoren në zgjedhjet në Iran

Riad, 6 korrik 2024 (MIA) - Liderët e Arabisë Saudite i uruan reformistit iranian Masud Pezeshk...

Urim nga Ageleri për zgjedhjen e Qeverisë së re: Me padurim presim që ta vazhdojmë partneritetin tonë

Urim nga Ageleri për zgjedhjen e Qeverisë së re: Me padurim presim që ta vazhdojmë partneritetin tonë

Shkup, 24 qershor 2024 (MIA) - Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) në vend Anxhel...

Varheji e uroi zgjedhjen e Qeverisë së re

Varheji e uroi zgjedhjen e Qeverisë së re

Bruksel, 24 qershor 2024 (MIA) - Komisari evropian për Zgjerim dhe Politikë të Fqinjësisë, Oliver Va...

Kryetarja e Parlamentit shqiptar, Lindita Nikolla, ia uroi zgjedhjen Gashit

Kryetarja e Parlamentit shqiptar, Lindita Nikolla, ia uroi zgjedhjen Gashit

Tiranë, 29 maj 2024 (MIA) - Kryetarja e Parlamentit shqiptar, Lindita Nikolla, ia uroi zgjedhjen Afr...

Ambasada gjermane e uroi Siljanovska Davkovën për ndërmarrjen e rolit të saj si gruaja e parë presidente

Ambasada gjermane e uroi Siljanovska Davkovën për ndërmarrjen e rolit të saj si gruaja e parë presidente

Shkup, 13 maj 2024 (MIA) - Ambasada gjermane i dërgoi urime presidentes...

Mishel dhe Fon der Lajen me urime për Siljanovska-Davkova: Presim bashkëpunim në rrugën evropiane të vendit

Mishel dhe Fon der Lajen me urime për Siljanovska-Davkova: Presim bashkëpunim në rrugën evropiane të vendit

Bruksel, 12 maj 2024 (MIA) - Kryetarët e Komisionit Evropian dhe të Këshillit të BE-së, Ursula...

Vuçeviq uroi VMRO-DPMNE-në dhe Siljanovska Davkovën: Jam i lumtur për bashkëpunimin për të mirën e të dyja vendeve dhe të dy popujve

Vuçeviq uroi VMRO-DPMNE-në dhe Siljanovska Davkovën: Jam i lumtur për bashkëpunimin për të mirën e të dyja vendeve dhe të dy popujve

Beograd, 10 maj 2024 (MIA) - Kryeministri serb, Millosh Vuçeviqi ia uroi fitoren VMRO-DPMNE-së...

Osmani e uron Siljanovska-Davkovën për fitoren në zgjedhjet presidenciale

Osmani e uron Siljanovska-Davkovën për fitoren në zgjedhjet presidenciale

Prishtinë, 9 maj 2024 (MIA) - Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani përmes platformës “X” i ka dërguar...

Ageleri e uroi Siljanovska Davkovën: Zgjedhje historike e gruas së parë presidente të Maqedonisë së Veriut

Ageleri e uroi Siljanovska Davkovën: Zgjedhje historike e gruas së parë presidente të Maqedonisë së Veriut

Shkup, 9 maj 2024 (MIA) - Ambasadorja amerikane Anxhela Ageler ia uroi...

Taravari: Urime Bajramin, festën e miqësisë dhe tolerancës

Taravari: Urime Bajramin, festën e miqësisë dhe tolerancës

Shkup, 10 prill 2024 Kandidati VLEN-it  për president, Arben Taravari sot e filloi fest...

Pendarovski me rastin e Ditës ndërkombëtare të romëve: Të vazhdojmë të punojmë për zgjidhjen e sfidave me të cilat përballen bashkëqytetarët tanë të nacionalitetit rom

Pendarovski me rastin e Ditës ndërkombëtare të romëve: Të vazhdojmë të punojmë për zgjidhjen e sfidave me të cilat përballen bashkëqytetarët tanë të n...

Shkup, 8 prill 2024 (MIA) - Presidenti i vendit Stevo Pendarovski me rastin e Ditës ndërkombëtare të...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR