• e mërkurë, 24 korrik 2024
Ronaldo pas arritjes në çerekfinale të KE 2024: Momente të pashpjegueshme

Ronaldo pas arritjes në çerekfinale të KE 2024: Momente të pashpjegueshme

 Frankfurt, 2 korrik 2024 (MIA)  - Kapiteni i Kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo...

Ronaldo tashmë vendosi dy rekorde në Euro 2024

Ronaldo tashmë vendosi dy rekorde në Euro 2024

Lajpcig, 18 qershor 2024 (MIA) - Superylli portugez Kristiano Ronaldo tashmë i theu dy rekordet e ti...

Ronaldo theu edhe një rekord

Ronaldo theu edhe një rekord

Berlin, 12 qershor 2024 (MIA) - Sulmuesi i reprezentacionit të Portugalisë dhe klubit saudit Al-Nasr...

Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Portugalisë kundër Suedisë

Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Portugalisë kundër Suedisë

Lisbonë, 19 mars 2024 (MIA) - Sulmuesi portugez Kristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen m...

Ronaldo: Jam i lumtur në Arabinë Saudite

Ronaldo: Jam i lumtur në Arabinë Saudite

Riad, 10 mars 2024 (MIA) - Sulmuesi i Al Nasr, Kristiano Ronaldo ka folur për jetën e tij në Arabinë...

Ronaldo skualifikohet me një ndeshje shkaku i gjestit të pahijshëm ndaj tifozëve

Ronaldo skualifikohet me një ndeshje shkaku i gjestit të pahijshëm ndaj tifozëve

Paris, 29 shkurt 2024 (MIA) - Sulmuesi i Al-Nasr, Kristiano Ronaldo është skualifikuar për shkak të...

Ronaldo e luajti ndeshjen e tij të 1000-të në nivel klubi

Ronaldo e luajti ndeshjen e tij të 1000-të në nivel klubi

 Riad, 15 shkurt 2024 (MIA) - Futbollisti  i Al Nasër, Kristiano Ronaldo, mbrëmë shënoi go...

Ronaldo u provokua nga tifozët e Al Hilallit:

Ronaldo u provokua nga tifozët e Al Hilallit: "Unë jam këtu...jo Mesi"

Riad, 9 shkurt 2024 (MIA) - Kristiano Ronaldo i ka humbur nervat disa herë gjatë ndeshjes dhe p...

Ronaldo mund të mungojë në ndeshjen me Inter Majamin për shkak të lëndimit

Ronaldo mund të mungojë në ndeshjen me Inter Majamin për shkak të lëndimit

Riad, 21 janar 2024 (MIA) - Kristiano Ronaldo mund të mos luajë kundër Inter Majamit, ku luan M...

Leao: Idhull e kam Kristiano Ronaldon

Leao: Idhull e kam Kristiano Ronaldon

Milano, 2 janar 2023 (MIA) - Sulmuesi anësor i Milanit, Rafael Leao është i bindur se mund ta a...

Bernardo Silva e barazoi rekordin e Ronaldos në Premier Ligë

Bernardo Silva e barazoi rekordin e Ronaldos në Premier Ligë

Londër, 28 dhjetor 2023 (MIA) - Mesfushori i Mançester Sitit, Bernardo Silva, ishte autor i asistit...

Mesi

Mesi "kundër" Ronaldos më 1 shkurt në Riad

Riad, 12 dhjetor 2023 (MIA) -Liga e parë amerikane e futbollit Inter Majami dhe ylli i saj i parë, t...

Ronaldo për golin e tij të 50-të këtë vit: Jam shumë i lumtur, ka kohë edhe për disa të tjerë

Ronaldo për golin e tij të 50-të këtë vit: Jam shumë i lumtur, ka kohë edhe për disa të tjerë

Riad, 12 dhjetor 2023 (MIA) - Sulmuesi i Al-Nasër, Kristiano Ronaldo mbrëmë e shënoi golin e 50-të k...

Ronaldo për paraqitjen e Portugalisë në kualifikimet për Kampionatin Evropian 2024: Kemi shkruar histori

Ronaldo për paraqitjen e Portugalisë në kualifikimet për Kampionatin Evropian 2024: Kemi shkruar histori

Lisbonë, 20 nëntor 2023 (MIA) - Sulmuesi i Portugalisë, Kristiano Ronaldo e lavdëroi paraqitjen e re...

Ronaldo: Do të vazhdoj të luaj këtë sezon dhe tjetrin dhe pastaj do të mendohem

Ronaldo: Do të vazhdoj të luaj këtë sezon dhe tjetrin dhe pastaj do të mendohem

Riad, 23 tetor 2023 (MIA)- Sulmuesi i Al- Nasr, Kristiano Ronaldo ka folur për planet e tij për të a...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR