• e enjte, 25 korrik 2024
Nga dita e hënë në Shkup spërkatje kundër mushkonjave nga toka

Nga dita e hënë në Shkup spërkatje kundër mushkonjave nga toka

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - Dezinsektimi tokësor kundër formave...

Në Shkup nesër do të realizohet dezinsektim me aeroplan dhe tokësor kundër larvave të mushkonjave

Në Shkup nesër do të realizohet dezinsektim me aeroplan dhe tokësor kundër larvave të mushkonjave

Shkup, 3 korrik 2024 (MIA) - Qyteti i Shkupit i njofton qytetarët se nesër do të realizohet dezinsek...

Në Dibër sonte do të kryhet spërkatja kundër mushkonjave, bletarët t'i mbrojnë bletët

Në Dibër sonte do të kryhet spërkatja kundër mushkonjave, bletarët t'i mbrojnë bletët

Dibër, 22 maj 2024 (MIA) - Komuna e Dibrës njoftoi se prej sonte do të realizohet spërkatja kun...

Nesër spërkatje kundër mushkonjave në Shkup

Nesër spërkatje kundër mushkonjave në Shkup

Shkup, 17 maj 2024 (MIA) - Nesër në orët e hershme të mëngjesit do të bëhet dezinfektim ajror kundër...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR