• e hënë, 15 korrik 2024
Arne Slot zyrtarisht fillon mandatin e tij në Liverpul

Arne Slot zyrtarisht fillon mandatin e tij në Liverpul

Liverpul, 1 qershor 2024 (MIA) - Arne Slot është paraqitur në vendin e ri të punës në "Enfild". Kjo...

Sallah, Klopit: Të dëshiroj fat dhe shpresoj të takohemi përsëri

Sallah, Klopit: Të dëshiroj fat dhe shpresoj të takohemi përsëri

Liverpul, 21 maj 2024 (MIA) - Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Sallah i është drejtuar trajnerit Jirge...

Liverpull edhe zyrtarisht e publikoi emërimin e Arne Slot për zëvendësues të Klopit

Liverpull edhe zyrtarisht e publikoi emërimin e Arne Slot për zëvendësues të Klopit

Liverpull, 20 maj 2024 (MIA) - Liverpulli edhe zyrtarisht e ka emëruar Arne Slot për trajner të ri t...

Klop për Salahun: Çështja tashmë është zgjidhur, ne të dy respektojmë shumë njëri-tjetrin

Klop për Salahun: Çështja tashmë është zgjidhur, ne të dy respektojmë shumë njëri-tjetrin

Liverpul, 3 maj 2024 (MIA) - Menaxheri i Liverpulit, Jirgen Klopp, ka zbuluar se nuk ka më dramë mes...

Klop pas humbjes nga Evertoni: Lufta për titullin për momentin nuk është në duart tona

Klop pas humbjes nga Evertoni: Lufta për titullin për momentin nuk është në duart tona

Liverpull, 25 prill 2024 (MIA) - Menaxheri i Liverpullit, Jirgen Klop e komentoi humbjen e ekip...

Liverpuli shqyrton Inzagin dhe Motan për vendin e trajnerit

Liverpuli shqyrton Inzagin dhe Motan për vendin e trajnerit

Liverpull, 1 prill 2024 (MIA) - Janë bërë të njohur dy trajnerët që Liverpulli po shqyrton si zëvend...

Deko: Nuk kemi biseduar as me Klopin e as me Guardiolën

Deko: Nuk kemi biseduar as me Klopin e as me Guardiolën

Londër, 21 mars 2024 (MIA) - Drejtori sportiv i Barcelonës, Deko i ka hedhur poshtë spekulimet që u...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR