• e enjte, 25 korrik 2024
Arne Slot zyrtarisht fillon mandatin e tij në Liverpul

Arne Slot zyrtarisht fillon mandatin e tij në Liverpul

Liverpul, 1 qershor 2024 (MIA) - Arne Slot është paraqitur në vendin e ri të punës në "Enfild". Kjo...

Liverpull edhe zyrtarisht e publikoi emërimin e Arne Slot për zëvendësues të Klopit

Liverpull edhe zyrtarisht e publikoi emërimin e Arne Slot për zëvendësues të Klopit

Liverpull, 20 maj 2024 (MIA) - Liverpulli edhe zyrtarisht e ka emëruar Arne Slot për trajner të ri t...

Matip dhe Alkantara në fund të sezonit do të largohen nga Liverpuli

Matip dhe Alkantara në fund të sezonit do të largohen nga Liverpuli

Liverpul, 17 maj 2024 (MIA) - Zhoel Matip dhe Tiago Alkantara do të largohen nga Liverpuli në fund t...

Gasperini: Shkruam historinë në Liverpul

Gasperini: Shkruam historinë në Liverpul

Liverpul, 12 prill 2024 (MIA) – Trajneri i Atalantës, Xhanpjero Gasperini e ka konsideruar si histor...

Liverpuli shqyrton Inzagin dhe Motan për vendin e trajnerit

Liverpuli shqyrton Inzagin dhe Motan për vendin e trajnerit

Liverpull, 1 prill 2024 (MIA) - Janë bërë të njohur dy trajnerët që Liverpulli po shqyrton si zëvend...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR