• e mërkurë, 24 korrik 2024
Mesi: Së shpejti dë të kthehem në fushë

Mesi: Së shpejti dë të kthehem në fushë

Buenos Ajres16 korrik 2024 (MIA) - Kapiteni i kombëtares argjentinase në futboll Lionel Mesi foli pë...

Beshliovska: Presim fakte dhe argumente relevante për rastin me foshnjën në Klinikën e fëmijëve

Beshliovska: Presim fakte dhe argumente relevante për rastin me foshnjën në Klinikën e fëmijëve

Shkup, 25 korrik 2024 (MIA) - Presim fakte dhe argumente relevante për rastin me foshnjën në Klinikë...

Nuk është e sigurt pjesëmarrja e Mesit në çerekfinalen e Kopa Amerika

Nuk është e sigurt pjesëmarrja e Mesit në çerekfinalen e Kopa Amerika

Hjuston, 4 korrik 2024 (MIA) - Seleksionuesi i Argjentinës, Lionel Skaloni ende dyshon në pjesë...

Bardhi për shkak të lëndimit do të mungojë në ndeshjet me Kroacinë dhe Çekinë

Bardhi për shkak të lëndimit do të mungojë në ndeshjet me Kroacinë dhe Çekinë

Shkup, 28 maj 2024 (MIA) - Kapiteni i kombëtares së Maqedonisë së Veriut në futboll, Enis Bardhi, pë...

Mesfushori i Real Madridit, Çuameni do të mungojë në finalen e Ligës së kampionëve kundër Borusia Dortmundit për shkak të lëndimit

Mesfushori i Real Madridit, Çuameni do të mungojë në finalen e Ligës së kampionëve kundër Borusia Dortmundit për shkak të lëndimit

Londër, 20 maj 2024 (MIA) - Mesfushori i Real Madridit, Aurelien Çuameni do të mungojë në final...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR