• e shtunë, 15 qershor 2024
LK: Vinisius e udhëheq ekipin ideal në zgjedhjen e UEFA-s

LK: Vinisius e udhëheq ekipin ideal në zgjedhjen e UEFA-s

Nion, 3 qershor 2024 (MIA) - Sulmuesi i Real Madridit, Vinisius Junior është shpallur për lojta...

Pothuajse gjysmë milionë tifozë të Dortmundit kërkojnë biletë për finalen e madhe

Pothuajse gjysmë milionë tifozë të Dortmundit kërkojnë biletë për finalen e madhe

Dortmund, 15 maj 2024 (MIA) - Drejtuesit e Borusia Dortmundit kanë marrë kërkesë prej rreth 400,000...

LK: Bajerni dhe Real Madridi luajtën baraz, fituesi do të dihet në

LK: Bajerni dhe Real Madridi luajtën baraz, fituesi do të dihet në "Bernabeu"

Munih, 30 prill 2024 (MIA) - Bajern Munihu dhe Real Madridi luajtën 2:2 në duelin e parë të gjy...

Zidan: Nuk do të jetë lehtë sonte, por Reali është Real

Zidan: Nuk do të jetë lehtë sonte, por Reali është Real

Munih, 30 prill 2024 (MIA) - Ish-lojtari dhe trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidan deklaroi s...

Goditje e dyfishtë për Bajernin para duelit me Realin

Goditje e dyfishtë për Bajernin para duelit me Realin

Munih, 29 prill 2024 (MIA) - Xhamal Musiala dhe Leroj Sane janë në pikëpyetje për gjysmëfinalen e Ba...

Barcelona për herë të parë në histori bie nga Liga e kampionëve pasi fitoi si mysafir

Barcelona për herë të parë në histori bie nga Liga e kampionëve pasi fitoi si mysafir

Barcelonë, 17 prill 2024 (MIA) - Barcelona për herë të parë në histori bie në fazën eliminatore në L...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR