• e mërkurë, 24 korrik 2024
Bytyqi në emisionin 24 Analiza: Programi i LSDM-së do të ketë efekt për jetë më të mirë për qytetarët

Bytyqi në emisionin 24 Analiza: Programi i LSDM-së do të ketë efekt për jetë më të mirë për qytetarët

Shkup, 30 prill “Masat nga programi i LSDM-së do të kenë efekt reformues dhe një jetë më të...

Izet Mexhiti për Tv Sitel: VLEN do të ketë më së shumti vota shqiptare dhe deputetë shqiptarë më 8 maj 

Izet Mexhiti për Tv Sitel: VLEN do të ketë më së shumti vota shqiptare dhe deputetë shqiptarë më 8 maj 

Shkup, 30 prill Koalicioni VLEN do të ketë më së shumti vota shqiptare dhe deputetë shqiptar...

LK: Bajerni dhe Real Madridi luajtën baraz, fituesi do të dihet në

LK: Bajerni dhe Real Madridi luajtën baraz, fituesi do të dihet në "Bernabeu"

Munih, 30 prill 2024 (MIA) - Bajern Munihu dhe Real Madridi luajtën 2:2 në duelin e parë të gjy...

Pendarovski dhe Siljanovska-Davkova u ditancuan nga thirrjet për bojkot, bëjnë thirrje qytetarët të dalin në votim

Pendarovski dhe Siljanovska-Davkova u ditancuan nga thirrjet për bojkot, bëjnë thirrje qytetarët të dalin në votim

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - Dy kandidatët për president, Stevo Pendarovsski dhe Gordana Siljan...

Pendarovski: Me opozitën e tanishme apo nëse nesër do të jetë në pushtet, deri në vitin 2050 nuk do të jemi vend anëtar i BE-së

Pendarovski: Me opozitën e tanishme apo nëse nesër do të jetë në pushtet, deri në vitin 2050 nuk do të jemi vend anëtar i BE-së

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni, Stev...

Ali Ahmeti në Çair: Ne kundërshtar e kemi VMRO-në, votuesit e opozitës shqiptare të votojnë Frontin Europian

Ali Ahmeti në Çair: Ne kundërshtar e kemi VMRO-në, votuesit e opozitës shqiptare të votojnë Frontin Europian

Shkup, 30 prill Pas takimit me qytetarët në Studençan, Butel dhe Shuto Orizare, kryetari i B...

Siljanovska Davkova: E pranojmë Kornizën negociuese, por jo edhe ndryshimet kushtetuese në mënyrë të këtillë

Siljanovska Davkova: E pranojmë Kornizën negociuese, por jo edhe ndryshimet kushtetuese në mënyrë të këtillë

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - Kandidatja për prediente nga VMRO-DPMNE, Gordana Siljanovska Davko...

Kovaçevski: Me të ardhmen e shtetit nuk ka tregti

Kovaçevski: Me të ardhmen e shtetit nuk ka tregti

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - LSDM nuk pranon kurfarë kushtëzime dhe me askë nuk do të bëjë marr...

Mickoski drejtuar Osmanit: Sllogani nuk është shovinist por shënon se do t'ia kthejmë Maqedoninë popullit të cilin ju nga pushteti po e vjedhni

Mickoski drejtuar Osmanit: Sllogani nuk është shovinist por shënon se do t'ia kthejmë Maqedoninë popullit të cilin ju nga pushteti po e vjedhni

Radovish, 30 prill 2024 (MIA) - Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski sonte nga tubimi në R...

Ali Ahmeti nga Studeniçani: Historikisht asnjë Front nuk ka humbur, më 8 maj rrethojmë numrin 4

Ali Ahmeti nga Studeniçani: Historikisht asnjë Front nuk ka humbur, më 8 maj rrethojmë numrin 4

Shkup, 30 prill Fronti Europian sot aktivitetet zgjedhore parlamentare i vazhdoi në komunën...

Ali Ahmeti nga Buteli dhe Shuto Orizarja porosi Mickoskit e Gordanës: Mos gërvishtni plagë të vjetra, Fronti Europian është e ardhmja jonë

Ali Ahmeti nga Buteli dhe Shuto Orizarja porosi Mickoskit e Gordanës: Mos gërvishtni plagë të vjetra, Fronti Europian është e ardhmja jonë

Shkup, 30 prill Fronti Europian ka vazhduar me aktivitetet zgjedhore parlamentare në Butel d...

Bytyqi: VMRO-DPMNE-së nuk duhet t'i japim një shans për të rrezikuar të ardhmen evropiane

Bytyqi: VMRO-DPMNE-së nuk duhet t'i japim një shans për të rrezikuar të ardhmen evropiane

Shkup, 30 prill 2024 “Është e nevojshme që LSDM-ja të jetë zëri udhëheqës në Qeveri dhe në K...

Ali Ahmeti u shpall qytetar nderi i Tiranës

Ali Ahmeti u shpall qytetar nderi i Tiranës

Tiranë, 30 prill 2024 (MIA) - Këshilli i bashkisë së Tiranës në mbledhjen e sotme solli vendim me të...

Mexhiti: Presim VMRO-DPMNE të distancohet nga deklarata e Siljanovska-Davkovës

Mexhiti: Presim VMRO-DPMNE të distancohet nga deklarata e Siljanovska-Davkovës

Shkup, 30 prill 2024 (MIA) - Liderët e opozitës së bashkuar shqiptare "VLEN" ende nuk kanë bise...

Guteresh: Ofenziva izraelite në Rafah do të ishte përshkallëzim i padurueshëm i situatës

Guteresh: Ofenziva izraelite në Rafah do të ishte përshkallëzim i padurueshëm i situatës

Nju-Jork, 30 prill 2024 (MIA) - Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh sot paralajm...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR