• e premte, 14 qershor 2024
Në një tubim në Iran janë arrestuar mbi 260 persona, janë konfiskuar alkool dhe drogë

Në një tubim në Iran janë arrestuar mbi 260 persona, janë konfiskuar alkool dhe drogë

Teheran, 17 maj 2024 (MIA) - Forcat iraniane të sigurisë arrestuan mbi 260 persona, mes të cilë...

NATO Këshilli ministror 2024

NATO Këshilli ministror 2024 "Formimi i të nesërmes suaj“ 

Bruksel, 13 maj 2024 (MIA) - Sekretari i përgjithshëm i Aleancës Atantike të Veriut, Jens Stoltenber...

Ali Ahmeti nga Studeniçani: Historikisht asnjë Front nuk ka humbur, më 8 maj rrethojmë numrin 4

Ali Ahmeti nga Studeniçani: Historikisht asnjë Front nuk ka humbur, më 8 maj rrethojmë numrin 4

Shkup, 30 prill Fronti Europian sot aktivitetet zgjedhore parlamentare i vazhdoi në komunën...

Fronti Europian në Çair: Do të propozojmë Ligj për legalizim, të shpëtojmë qytetarët dhe investitorët, komuna e Çairit mashtroi të gjithë për përfitime personale

Fronti Europian në Çair: Do të propozojmë Ligj për legalizim, të shpëtojmë qytetarët dhe investitorët, komuna e Çairit mashtroi të gjithë për përfitim...

Shkup, 29 prill 2024 Kandidatja për deputete e Frontit Europian nga Zona e I-rë zgjedhore, H...

Pendarovski në Mavrovë: Mickoski i lut partnerët e koalicionit për vota për Siljanovskën

Pendarovski në Mavrovë: Mickoski i lut partnerët e koalicionit për vota për Siljanovskën

Mavrovë, 29 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president, i përkrahur nga LSDM-ja, Stevo Pendarovski n...

Kovaçevski nga Krusheva: Votimi kundër nuk i sjell mirë Maqedonisë, vetëm nëse votojmë “për” mund të ecim përpara

Kovaçevski nga Krusheva: Votimi kundër nuk i sjell mirë Maqedonisë, vetëm nëse votojmë “për” mund të ecim përpara

Shkup, 29 prill 2024 (MIA) - Kryetari i Lidhjes Socialdemokratike, Dimitar Kovaçevski, në tubimin e...

Sali: Do të fitojmë për inat të Vuçiqit, sepse ashtu do Albin Kurti

Sali: Do të fitojmë për inat të Vuçiqit, sepse ashtu do Albin Kurti

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) - Kandidati për deputet në zonën 1 i koalicionit të partive opozitare shq...

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) - Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, në tubimin qendror të koalicionit...

Kovaçevski: Gjatë mandatit të kaluar, qëllimi kryesor ka qenë ta mbrojmë dhe përmirësojmë standardin e qytetarëve dhe ta përkrahim ekonominë e vendit

Kovaçevski: Gjatë mandatit të kaluar, qëllimi kryesor ka qenë ta mbrojmë dhe përmirësojmë standardin e qytetarëve dhe ta përkrahim ekonominë e vendit

Veles, 22 prill 2024 (MIA) - Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski sonte nga tubimi në Veles porositi...

Taravari: Për ne miqësia me SHBA-në është e shenjtë, do të punojmë pareshtur me ta për një Maqedoni të integruar në BE dhe larg ndikimit rus

Taravari: Për ne miqësia me SHBA-në është e shenjtë, do të punojmë pareshtur me ta për një Maqedoni të integruar në BE dhe larg ndikimit rus

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) -  Kandidati i VLEN-it për president, Arben Taravari sot bashkë me l...

Pendarovski: Shfuqizimi i marrëveshjeve dhe rinegociimi do të thotë humbje të 20 apo 30 viteve të reja

Pendarovski: Shfuqizimi i marrëveshjeve dhe rinegociimi do të thotë humbje të 20 apo 30 viteve të reja

Manastir, 22 prill 2024 (MIA) - Fushatën zgjedhore për president të shtetit para votimit të rrethit...

Për shkak të tubimit në sheshin

Për shkak të tubimit në sheshin "Skenderbeu" regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) - Për shkak të mbajtjes së tubimit, sot në orën 20:30 në sheshin "Skender...

Taravari: Nevojitet mobilizim maksimal për fitore më 24 prill dhe fitore përfundimtare e VLEN-it më 8 maj

Taravari: Nevojitet mobilizim maksimal për fitore më 24 prill dhe fitore përfundimtare e VLEN-it më 8 maj

Gostivar, 21 prill 2024 (MIA) - Në tubimin në Gostivar të koalicionit VLEN, kandidati për presi...

Fronti Europian në Shkup vulos fitoren e madhe të 24 prillit dhe 8 majit, rretho numrin 4

Fronti Europian në Shkup vulos fitoren e madhe të 24 prillit dhe 8 majit, rretho numrin 4

Shkup, 21 prill 2024 Fronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup mbajtu tubimin qend...

Ali Ahmeti nga Shkupi: Mati fjalët Mickovski, se fjalë mbas fjale nis belaja

Ali Ahmeti nga Shkupi: Mati fjalët Mickovski, se fjalë mbas fjale nis belaja

Shkup, 21 prill 2024 Fronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup mbajtu tubimin qend...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR