• e enjte, 25 korrik 2024
Shtatë të arrestuar në një aksion antiterrorist në Belgjikë

Shtatë të arrestuar në një aksion antiterrorist në Belgjikë

Bruksel, 25 korrik 2024 (MIA) - Shtatë persona janë privuar nga liria gjatë një aksioni policor të z...

MPB: Arrestohet një grabitës i dyshuar në Manastir, e marrura i kthehet pronares

MPB: Arrestohet një grabitës i dyshuar në Manastir, e marrura i kthehet pronares

Shkup, 25 korrik 2025 (MIA) - Policia e Manastirit dje në orën 16:15 nga liria e ka privuar N.R. (23...

MPB: Zbardhen gjashtë vjedhje të rënda në rrethinën e Radovishit, autori arrestohet, do të parashtrohet kallëzim penal

MPB: Zbardhen gjashtë vjedhje të rënda në rrethinën e Radovishit, autori arrestohet, do të parashtrohet kallëzim penal

Shkup, 23 korrik 2024 (MIA) - Nëpunës policorë të Stacionit Policor Radovish dje në ora 20:15 minuta...

Arrestohet krimineli nga rrethina e Likovës, i dënuar me pesë vjet e shtatë muaj dënim me burg

Arrestohet krimineli nga rrethina e Likovës, i dënuar me pesë vjet e shtatë muaj dënim me burg

Shkup, 22 korrik 2024 (MIA) - Nëpunës policorë të SPB Kumanovë, dje në orën 4:00, e kanë privuar nga...

MPB konfirmoi se në VK Jazhincë, me kërkesë të Interpolit Serbi është arrestuar një person nga Kosova

MPB konfirmoi se në VK Jazhincë, me kërkesë të Interpolit Serbi është arrestuar një person nga Kosova

Shkup, 18 korrik 2024 (MIA) - MPB sot konfirmoi se në Vendkalimin...

Policia keniane arrestoi një

Policia keniane arrestoi një "vrasës serik" i cili e pranoi se ka vrarë 42 gra

Najrobi, 15 korrik 2024 (MIA) - Policia keniane sot arrestoi një "vrasës serik" i cili e pranoi se k...

Tentativa për grusht shtet ushtarak në Bolivi përfundoi me arrestimin e organizatorit të saj

Tentativa për grusht shtet ushtarak në Bolivi përfundoi me arrestimin e organizatorit të saj

Sukre, 27 qershor 2024 (MIA) - Tentativa për grusht shtet ushtarak në Bolivi përfundoi me arrestimin...

MPB: Arrestohet një person i dyshuar për grabitje

MPB: Arrestohet një person i dyshuar për grabitje

Shkup, 9 qershor 2024 (MIA) - Nëpunës policorë të Njësitit të Policisë Intervenuese në SPB Shkup sot...

Arrestohet shtetasi i Kosovës për dhënie të ryshfetit

Arrestohet shtetasi i Kosovës për dhënie të ryshfetit

Shkup, 7 qershor 2024 (MIA) - Në vendkalimin kufitar Bllacë e Poshtme, nëpunës policorë  kanë p...

Në Ferizaj janë arrestuar dy shqiptarë, të dyshuar se kanë spiunuar në favor të Serbisë

Në Ferizaj janë arrestuar dy shqiptarë, të dyshuar se kanë spiunuar në favor të Serbisë

Prishtinë, 5 qershor 2024 (MIA) - Policia e Kosovës sot në Ferizaj ka arrestuar dy persona, për...

Në Poloni janë arrestuar 18 persona nën dyshimin se kanë planifikuar sulme kundër Rusisë dhe Bjellorusisë

Në Poloni janë arrestuar 18 persona nën dyshimin se kanë planifikuar sulme kundër Rusisë dhe Bjellorusisë

Varshavë, 3 qershor 2024 (MIA) - Autoritetet polake kanë arrestuar 18 persona të dyshuar për planifi...

Në Jerevan arrestohen mbi 130 protestues

Në Jerevan arrestohen mbi 130 protestues

Jerevan, 27 maj 2024 (MIA) - Policia armene dje arrestoi 137 protestues në Jerevan, të cilët i bllok...

Kryeprokurori dhe prokurori publik i Izraelit: Nuk ka bazë për arrestimin e Netanjahut

Kryeprokurori dhe prokurori publik i Izraelit: Nuk ka bazë për arrestimin e Netanjahut

Jerusalem, 22 maj 2024 (MIA) - Kryeprokurorja e Izraelit, Gali Baharav - Mijara dhe prokurori shtetë...

Arrestohet një gjykatës nga Gjykata Supreme për shkak të dyshimit se ka marrë shpërblim për ndikim të paligjshëm

Arrestohet një gjykatës nga Gjykata Supreme për shkak të dyshimit se ka marrë shpërblim për ndikim të paligjshëm

Shkup, 20 maj 2024 (MIA) - Policia sot ka arrestuar një gjykatës nga Gjykata Supreme për shkak të ek...

Bastisje në Manastir, gjendet drogë

Bastisje në Manastir, gjendet drogë

Shkup, 15 maj 2024 (MIA) - Nëpunës policorë nga SPB Manastir dje në ora 18:00 në Ma...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR