• e enjte, 25 korrik 2024
Pendarovski: Pres një kthesë në raundin e dytë të zgjedhjeve

Pendarovski: Pres një kthesë në raundin e dytë të zgjedhjeve

 Shkup, 2 maj 2024 (MIA)  - Kandidati për president Stevo Pendarovski sonte në një intervi...

Taravari mohon se dje ka pasur një takim të fshehtë me Ahmetin, në të cilin ka marrë ofertë prej tij

Taravari mohon se dje ka pasur një takim të fshehtë me Ahmetin, në të cilin ka marrë ofertë prej tij

Shkup, 25 prill 2024 (MIA) - Kandidati presidencial i koalicionit opozi...

Bujar Osmani: Fitore e thellë e Fronit Evropian, ai bëhet një lokomotivë e madhe për të ardhmen evropiane për shtetin tonë

Bujar Osmani: Fitore e thellë e Fronit Evropian, ai bëhet një lokomotivë e madhe për të ardhmen evropiane për shtetin tonë

Tetovë, 23 prill 2024 (MIA) - Kandidati presidencial i Fronitit Evropia...

MIA dhe Videoplus me transmetime drejtpërdrejt nga KSHZ-ja dhe shtabet zgjedhore

MIA dhe Videoplus me transmetime drejtpërdrejt nga KSHZ-ja dhe shtabet zgjedhore

Shkup, 24 prill 2024 (MIA) - Agjencia Informative Mediatike MIA dhe agjencia Videoplus bashkërisht d...

Dalja në zgjedhje deri në orën 15:00 në Dibër 22, në Qendër Zhupë 13,11 për qind

Dalja në zgjedhje deri në orën 15:00 në Dibër 22, në Qendër Zhupë 13,11 për qind

Dibër, 24 prill 2024 (MIA) - Dita e zgjedhjeve e rrethit të parë, në zgjedhjet e shtata radhazi pres...

Deri në orën 15 dalja në zgjedhje është 35,89 për qind, në KSHZ 233 ankesa për mbrojtje e të drejtës së votës

Deri në orën 15 dalja në zgjedhje është 35,89 për qind, në KSHZ 233 ankesa për mbrojtje e të drejtës së votës

Shkup, 24 prill 2024 (MIA) -  Deri në orën 15 dalja në rrethin e parë të zgjedhjeve presidencia...

Mediat greke për rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale

Mediat greke për rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale

Athinë, 24 prill 2024 (MIA) - "Zgjedhje presidenciale në Maqedoninë e V...

Hapen vendvotimet, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

Hapen vendvotimet, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

 Shkup, 24 prill 2024 (MIA)  - Në orën 7 filloi votimi për raundin e parë të zgjedhjeve të...

Dashtevski: Votimi kaloi qetë, jehona në diasporë deri në ora 17 rreth 50 për qind

Dashtevski: Votimi kaloi qetë, jehona në diasporë deri në ora 17 rreth 50 për qind

Shkup, 23 prill 2024 (MIA) - Kryetari i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ), Aleksandar Dashte...

Në Bruksel deri në orën 14 votuan mbi 38 për qind e votuesve të regjistruar për zgjedhjet presidenciale

Në Bruksel deri në orën 14 votuan mbi 38 për qind e votuesve të regjistruar për zgjedhjet presidenciale

Bruksel, 23 prill 2024 (MIA) - Votimi për zgjedhjet presidenciale në vendvotimin 5003 në ambasadën e...

Votimi për president në burgun e Idrizovës po zhvillohet pa probleme

Votimi për president në burgun e Idrizovës po zhvillohet pa probleme

Shkup, 23 prill 2024 (MIA) - Në burgun e Idrizovës votimi për zgjehdje presdienciale sot po zhv...

Siljanovska Davkova për MIA-n: Ajo që vlen për vendet evropiane duhet të vlejë edhe për ne

Siljanovska Davkova për MIA-n: Ajo që vlen për vendet evropiane duhet të vlejë edhe për ne

Shkup, 12 prill 2024 (MIA) - Profesoresha Gordana Siljanovska Davk...

Dimitrievski nga Tetova: Maqedonia kërkon president, që do të dalë nga qytetarët dhe do të jetë president i qytetarëve

Dimitrievski nga Tetova: Maqedonia kërkon president, që do të dalë nga qytetarët dhe do të jetë president i qytetarëve

Shkup, 9 prill 2024 (MIA) - Karvani i Maksim Dimitrievskit, kandidat për president të Maqedonisë nga...

Qeveria: Ditë jopune më 24 prill dhe 8 maj për shkak të zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare

Qeveria: Ditë jopune më 24 prill dhe 8 maj për shkak të zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare

Shkup, 9 prill 2024 (MIA) - Qeveria e Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme e ka shqyrtuar dhe mir...

Radioshpërndarësit të mos transmetojnë video të kandidatëve presidencialë ku ka të mitur, apelon Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuele

Radioshpërndarësit të mos transmetojnë video të kandidatëve presidencialë ku ka të mitur, apelon Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuel...

 Shkup, 9 prill 2024 (MIA) - Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuele apelon deri...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR