• вторник, 16 јули 2024
Села тврди дека ги добил печатите од АА, Таравари најавува жалба доколку е донесена ваква одлука

Села тврди дека ги добил печатите од АА, Таравари најавува жалба доколку е донесена ваква одлука

Скопје, 2 април 2024 (МИА) - Печатите од Алијанса за Албанците ги доби крилото на Зијадин Села. Вакв...

Завршија преговорите за добивање на печатите „Safe travels, вели Бектеши

Завршија преговорите за добивање на печатите „Safe travels, вели Бектеши

Скопје, 29 март 2021 (МИА) - Министерството за економија веќе ги заврши сите преговори за добивање на п...

Јапонскиот премиер сака да ги искорени печатите

Јапонскиот премиер сака да ги искорени печатите

18 ноември 2020 ХИНА – Загреб Новиот јапонски премиер прогласи војна, но нема опасн...

Image

Остани поврзан