• среда, 22 мај 2024
Даер во Баерн до лето 2025

Даер во Баерн до лето 2025

  Минхен, 2 март 2024 (МИА) – Германскиот фудбалски гигант Баерн Минхен објави денеска...

Мурињо го сака Даер во Рома

Мурињо го сака Даер во Рома

Лондон, 30 септември 2023 (МИА) - Дефанзивецот на Тотенхем, Ерик Даер може да ја продолжи кариерата...

Даер: Ние сме доволно самокритични и ќе реагираме соодветно

Даер: Ние сме доволно самокритични и ќе реагираме соодветно

Пловдив, 16 септември 2020 (МИА) - Играчот за врска на Тотенхем, Ерик Дајер, увери дека играчите од Лон...

Даер го обнови договорот со Тотенхем

Даер го обнови договорот со Тотенхем

Лондон, 21 јули 2020 (МИА) – Фудбалерот од средниот ред Ерик Даер го продолжи договорот со Тотенхем, пр...

Даер влета на трибини за да тепа навивач, Мурињо вели дека реагирал како човек (видео)

Даер влета на трибини за да тепа навивач, Мурињо вели дека реагирал како човек (видео)

Лондон, 5 март 2020 (МИА) - Дефанзивецот на Тотенхем, Ерик Даер, влета на трибините за да се пресмета с...

Image

Остани поврзан