• понеделник, 17 јуни 2024
Приведен дилер во Битола за издржување затворска казна

Приведен дилер во Битола за издржување затворска казна

Скопје, 19 мај 2024 (МИА) -  Полициски службеници од СВР Битола, ноќеска во 00:20 часот, на ул....

Претрес во Битола, приведен дилер

Претрес во Битола, приведен дилер

Скопје, 3 мај 2024 (МИА) - Полициски слушбеници од Одделението за криминалистичка полиција при СВР Б...

Приведен дилер за издржување казна затвор од две години

Приведен дилер за издржување казна затвор од две години

Скопје, 21 април 2024 (МИА) - Во Кичево во 17.40 часот вчера полициски службеници од Полициската ста...

Приведен дилер во Охрид, пронајдена дрога

Приведен дилер во Охрид, пронајдена дрога

Скопје, 20 април 2024 (МИА) - Денеска во 00.55 часот во Охрид, полициски службеници од Одделението з...

Приведен дилер во Охрид, пронајдена дрога

Приведен дилер во Охрид, пронајдена дрога

Скопје, 16 април 2024 (МИА) - Во Охрид вчера во 19:30 часот полициски с...

Претрес во Охридско, приведен дилер

Претрес во Охридско, приведен дилер

Скопје, 23 март 2024 (МИА) - Полициски службеници од Одделението за недозволена трговија со дрога и...

ОЈО Битола со наредба за истрага за осомничено лице кое продавало дрога на малолетници

ОЈО Битола со наредба за истрага за осомничено лице кое продавало дрога на малолетници

Скопје, 22 март 2024 (МИА) - Основното јавно обвинителство Битола донело наредба за спроведување ист...

Претрес во Куманово, приведен осомничен дилер

Претрес во Куманово, приведен осомничен дилер

Скопје, 8 март 2024 (МИА) - Синоќа во 21.00 часот во Куманово, полициски службеници од Отсекот за не...

Претрес во Куманово, приведен дилер

Претрес во Куманово, приведен дилер

Скопје, 17 февруари 2024 (МИА) - Полициски службеници вчера го привеле 19-годишниот Т.М. од Куманово...

 Приведен дилер, претрес во Куманово,пронајдена дрога

 Приведен дилер, претрес во Куманово,пронајдена дрога

Скопје, 15 февруари 2024 (МИА) - Во Куманово вчера во 11:10 часот полициски службеници од СВР Кумано...

Приведен дилер, претрес во Скопје, пронајдена дрога

Приведен дилер, претрес во Скопје, пронајдена дрога

Скопје, 13 февруари 2024 (МИА) - На подрачјето на Kарпош вчера во 14.45 часот полициски службеници о...

Приведен дилер во Куманово, пронајден хероин

Приведен дилер во Куманово, пронајден хероин

Скопје, 24 јануари 2024 (МИА) - Приведен 48-годишен дилер во Куманово, кај кого полицијата пронашла&...

Претреси во Штип, пронајдени дрога и пиштол, приведен дилер

Претреси во Штип, пронајдени дрога и пиштол, приведен дилер

Скопје, 31 декември 2023 (МИА) - Полициски службеници од Отсекот за недозволена трговија со дрога и...

Приведен дилер во Куманово

Приведен дилер во Куманово

Скопје, 13 декември 2023 (МИА) - Полициски службеници од СВР Куманово, синоќа во 19:30 часот  г...

Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

Скопје, 16 ноември 2023 (МИА) - Полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Ск...

Image

Остани поврзан