Османи: Нема да дозволиме некој да прави кампања дека државата прави притисок на кој било граѓанин заради етничката припадност

  Симовски: Во сегашната состојба има услови да се спроведе пописот со почитување на протоколите

  Потпишување на договор за јавно- приватно партнерство по ЕСКО-модел за јавно осветлување (во живо)

  Заев, со Шахпаска и Богоев на увид на реконструираната градинка „Мајски цвет“ (во живо)

  Видео

  Back to top button
  Close
  Close