• e enjte, 25 korrik 2024
Temperatura e liqenit të Ohrit është 26 gradë, ndërsa në atë të Prespës 25,5 gradë

Temperatura e liqenit të Ohrit është 26 gradë, ndërsa në atë të Prespës 25,5 gradë

 Shkup, 17 korrik 2024 (MIA)  - Temperaturat në tre liqenet natyrore në vend edhe më tej j...

Më ngrohtë mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli dhe Dojran, më ftohtë në Lazaropole

Më ngrohtë mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli dhe Dojran, më ftohtë në Lazaropole

Shkup, 6 qershor 2024  (MIA) - Më ngrohtë mëngjesin e sotëm ë...

Më  ftohtë në Llazaropole, më  ngrohtë në Dojran

Më ftohtë në Llazaropole, më ngrohtë në Dojran

 Shkup, 26 prill 2024 (MIA)  - Më  ftohtë sot në mëngjes është në Llazaropole -2 grad...

Më së ftohti në Lazaropole, më ngrohtë në Gjevgjeli

Më së ftohti në Lazaropole, më ngrohtë në Gjevgjeli

Shkup, 3 prill 2024 (MIA) - Në Lazaropole sot në mëngjes është më së ftohti, -2 gradë, n...

Nga e mërkura mot stabil me temperatura të ulëta gjatë mëngjesit, ato gjatë ditës në rritje

Nga e mërkura mot stabil me temperatura të ulëta gjatë mëngjesit, ato gjatë ditës në rritje

Shkup, 18 mars 2024 (MIA) - Moti nesër do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të k...

Më së ftohti në Berovë, Manastir dhe Kodrën e Diellit

Më së ftohti në Berovë, Manastir dhe Kodrën e Diellit

Shkup, 23 dhjetor 2023 (MIA) - Në Berovë, Manastir dhe Kodrën e Diellit mëngjesin e sotëm në ora 7 j...

Mengjesi më i ftohtë sot në Berovë, më ngrohtë në Vinicë 

Mengjesi më i ftohtë sot në Berovë, më ngrohtë në Vinicë 

Shkup, 31 tetor 2023 (MIA) - Moti më i ftohtë në mëngjes është regjistruar në Berovë, minus një grad...

DPHM: Në Berovë temperatura e mëngjesit dy gradë

DPHM: Në Berovë temperatura e mëngjesit dy gradë

Shkup, 4 tetor 2023 (MIA) - Në Berovë në mëngjes në oren 8:30 janë matur dy gradë, ndërsa temperatur...

Pasdite dhe natën në disa pjesë të vendit pritet stuhi me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe breshër

Pasdite dhe natën në disa pjesë të vendit pritet stuhi me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe breshër

Shkup, 5 gusht 2023 (MIA) - Moti sot në mëngjes do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë mesatare de...

Mot me diell me vranësira mesatare, të dielën mot i paqëndrueshëm me shi

Mot me diell me vranësira mesatare, të dielën mot i paqëndrueshëm me shi

Shkup, 19 maj 2023 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla dhe erë të lehtë nga d...

Temperatura më të ulëta janë matur në Berovë, Llazaropolë dhe Kodër të Diellit, më të larta në Dojran

Temperatura më të ulëta janë matur në Berovë, Llazaropolë dhe Kodër të Diellit, më të larta në Dojran

Shkup, 7 maj 2023 (MIA) - Temperatura më të ulëta prej 4 gradë celsius janë matur në Berovë, Llazaro...

Më së ftohti në Kodrën e Diellit me -10 gradë Celsius

Më së ftohti në Kodrën e Diellit me -10 gradë Celsius

Shkup, 7 prill 2023 (MIA) - Temperatura nën zero në mëngjes janë matur në Kodrën e Diellit -10...

Në Kodër të Diellit më ftohtë -2 gradë, më shumë shi në Tetovë

Në Kodër të Diellit më ftohtë -2 gradë, më shumë shi në Tetovë

Shkup, 15 mars 2023 (MIA) - Në mëngjesin e sotëm temperaturë prej -2 gradë është matur në Kodër të D...

Më së ftohti në Kodrën e Diellit, -4 gradë Celsius

Më së ftohti në Kodrën e Diellit, -4 gradë Celsius

Shkup, 7 mars 2023 (MIA) - Në mëngjesin e sotëm temperatura më e ulët prej -4 gradë është matur në K...

Sot me vranësira dhe shumë ftohtë, nesër temperatura minimale edhe nën -10 gradë

Sot me vranësira dhe shumë ftohtë, nesër temperatura minimale edhe nën -10 gradë

Shkup, 5 shkurt 2023 (MIA) - Sot do të mbajë mot me vranësira të ndyshueshme dhe shumë ftohtë....

Image

QËNDRONI TË LIDHUR