• вторник, 28 ноември 2023
Македонската фудбалска репрезентација води со 1:0 по првото полувреме со Англија

Македонската фудбалска репрезентација води со 1:0 по првото полувреме со Англија

Скопје, 20 ноември 2023 (МИА) – Со голот на Енис Барди во 41. минута, македонската фудбалска репрезе...

Барди: За нас е многу важно да почнеме со победа

Барди: За нас е многу важно да почнеме со победа

Скопје, 23 март 2023 (МИА) – Еден о...

Image

Остани поврзан