• e shtunë, 22 qershor 2024
Guardiola dëshiron të mbetet në Siti

Guardiola dëshiron të mbetet në Siti

Mançester, 10 qershor 2024 (MIA) - Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola sot deklaroi se dë...

Probleme të mëdha për Barcelonën dhe Flikun

Probleme të mëdha për Barcelonën dhe Flikun

Barcelonë, 31 maj 2024 (MIA) - Gjiganti katalanas Barcelona ka rënë dakord për kushtet me Hanzi...

Pike nën hetim për korrupsion

Pike nën hetim për korrupsion

Madrid, 31 maj 2024 (MIA) - Gjyqësori spanjoll njoftoi mbrëmë se ish futbollisti i Barcelonës, Zhera...

Romano: Flik nënshkroi kontratë me Barcelonën

Romano: Flik nënshkroi kontratë me Barcelonën

Barcelonë, 29 maj 2024 (MIA) - Trajneri gjerman Hansi Flik nënshkroi kontratë me Barcelonën, publiko...

Fliku do të nënshkruajë një kontratë dyvjeçare me Barcelonën

Fliku do të nënshkruajë një kontratë dyvjeçare me Barcelonën

Barcelonë, 28 maj 2024 (MIA) - Hanzi Flik ndodhet tashmë në një hotel luksoz në Barcelonë dhe d...

Çavi: Doja të qëndroja në Barcelonë, por më thanë se nuk mundem

Çavi: Doja të qëndroja në Barcelonë, por më thanë se nuk mundem

Barcelonë, 27 maj 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës Çavi ka ndarë mendimin e tij për largimin nga k...

Barcelona të hënën do ta publikojë zëvendësimin e Çavit me Hanzi Flik

Barcelona të hënën do ta publikojë zëvendësimin e Çavit me Hanzi Flik

Barcelonë, 24 maj 2024 (MIA) - Udhëheqësia e Barcelonës do ta publikojë Hanzi Flik për trajner të ri...

Flik në takim me drejtorin sportiv të Barcelonës në Londër

Flik në takim me drejtorin sportiv të Barcelonës në Londër

Barcelonë, 22 maj 2024 (MIA) - Hanzi Flik dhe agjenti i tij Pini Zahavi sot do të takohen me drejtor...

Barcelona nuk mund ta blejë Feliksin nga Atletiko Madridi

Barcelona nuk mund ta blejë Feliksin nga Atletiko Madridi

Barcelonë, 7 maj 2024 (MIA) - Sulmuesi i Barcelonës, Zhoao Feliks mundë ta lëshojë klubin katalunas,...

Barcelona po përgatit një goditje të transferimeve

Barcelona po përgatit një goditje të transferimeve

Barcelona, 2 maj 2024 (MIA) - Barcelona planifikon të angazhojë 22 vjeçarin Pau Viktor nga Zhir...

LK në hendboll: Barcelona në rrugë për në gjysmëfinale

LK në hendboll: Barcelona në rrugë për në gjysmëfinale

Shkup, 26 prill 2024 (MIA) - Hendbollistët e Barcelonës kanë bërë një hap të madh drejt kualifikimit...

Çavi jep arsyet për ndryshimin e vendimit të tij që të largohet nga Barcelona

Çavi jep arsyet për ndryshimin e vendimit të tij që të largohet nga Barcelona

Barcelonë, ​​25 prill 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi Ernandez në një konferencë për media...

UEFA e gjobit Barcelonën

UEFA e gjobit Barcelonën

Nion, 18 prill 2024 (MIA) -UEFA e ka dënuar Barcelonën për shkak të brohoritjeve raciste nga tifozët...

Laporta i qeras me hamburgerë lojtarët e Barcelonës për triumfin ndaj PSZH-së

Laporta i qeras me hamburgerë lojtarët e Barcelonës për triumfin ndaj PSZH-së

Madrid, 12 prill 2024 (MIA) – Presidenti i Barcelonës, Zhoan Laporta ka qerasur futbollistët e klubi...

Çavi: PSZH-ja është ende favorit

Çavi: PSZH-ja është ende favorit

Paris, 11 prill 2024 (MIA) - Trajneri i Barcelonës, Çavi ia ka dhënë përsëri PSZH-së rolin e favorit...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR