• e enjte, 13 qershor 2024
Taravari nga Struga premtoi rritjen e pagës minimale deri në 800 euro

Taravari nga Struga premtoi rritjen e pagës minimale deri në 800 euro

Strugë, 18 prill 2024 (MIA) - Luftën kundër migracionit me rritjen e pagës minimale prej 800 eu...

Lëvizja ZNAM në Kumanovë prezantoi programin

Lëvizja ZNAM në Kumanovë prezantoi programin "Manifesti për Maqedoni dinjitoze"

Kumanovë, 18 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president nga Lëvizja ZNAM, Maksim Dimitrievski d...

Kovaçevski: VMRO-DPMNE-ja nuk ka plan dhe vizion për të ardhmen, ndërsa LSDM-ja dhe koalicioni qëndrojnë të vetëm në rrugën evropiane

Kovaçevski: VMRO-DPMNE-ja nuk ka plan dhe vizion për të ardhmen, ndërsa LSDM-ja dhe koalicioni qëndrojnë të vetëm në rrugën evropiane

Gjevgjeli, 18 prill 2024 (MIA) - Vetëm LSDM-ja dhe koalicioni për të ardhmen evropiane janë opsioni...

Pendarovski: Më shumë dhemb bllokada e brendshme e shtetit në rrugën drejt BE-së

Pendarovski: Më shumë dhemb bllokada e brendshme e shtetit në rrugën drejt BE-së

Koçan, 18 prill 2024 (MIA) - Pas 17 viteve me status të vendit kandidat për anëtarësim në BE, t...

Kovaçevski nga Demir Kapia: LSDM-ja dhe koalicioni janë opsioni i vetëm për të ardhmen evropiane të vendit

Kovaçevski nga Demir Kapia: LSDM-ja dhe koalicioni janë opsioni i vetëm për të ardhmen evropiane të vendit

Demir Kapi, 18 prill 2024 (MIA) - LSDM-ja dhe koalicioni janë opsioni i vetëm për të ardhmen evropia...

UEFA e gjobit Barcelonën

UEFA e gjobit Barcelonën

Nion, 18 prill 2024 (MIA) -UEFA e ka dënuar Barcelonën për shkak të brohoritjeve raciste nga tifozët...

Daçiq për Bujar Osmanin: Është interesante që Pendarovski nuk ka qenë i informuar për rezolutën për Srebrenicën

Daçiq për Bujar Osmanin: Është interesante që Pendarovski nuk ka qenë i informuar për rezolutën për Srebrenicën

Beograd, 18 prill 2024 (MIA) - Ministri i Punëve të jashtme të Ser...

Ministri teknik Velkovski për vizitë të Qendrës Ndërkomunale për Punë Sociale në Dibër

Ministri teknik Velkovski për vizitë të Qendrës Ndërkomunale për Punë Sociale në Dibër

Dibër, 18 prill 2024 (MIA) - Ministri teknik i Punës dhe Politikës Sociale Gjoko Velkovski, sot pasd...

U rrëzua fasada kryesore e djegur në ndërtesën e vjetër të Bursës në Kopenhagë

U rrëzua fasada kryesore e djegur në ndërtesën e vjetër të Bursës në Kopenhagë

Kopenhagë, 18 prill 2024 (MIA) - Fasada kryesore e ndërtesës së vjetër të Bursës në Kopenhagë, e cil...

Fakulteti Filologjik i Universitetit të Tetovës organizoi trajnimin njëditor “Ndriço rrugën tënde drejt suksesit”

Fakulteti Filologjik i Universitetit të Tetovës organizoi trajnimin njëditor “Ndriço rrugën tënde drejt suksesit”

Tetovë, 18 prill 2024 (MIA) -   Universiteti i Tetovës ishte mikpritës i qindra maturantëv...

KE: Hanedbollistet kundër Suedisë, Hungarisë dhe Turqisë

KE: Hanedbollistet kundër Suedisë, Hungarisë dhe Turqisë

Debrecin, 18 prill 2024 (MIA) - Reprezentacioni i femrave në hendboll i Maqedonisë së Veriut pa...

Stoltenberg: NATO-ja po punon për dërgimin e më shumë sistemeve të mbrojtjes kundërajrore në Ukrainë

Stoltenberg: NATO-ja po punon për dërgimin e më shumë sistemeve të mbrojtjes kundërajrore në Ukrainë

 Kapri, 18 prill 2024 (MIA) - NATO-ja po punon në mundësinë për dërgimin të më shumë sistemeve...

Xhonson: Putini do të vazhdojë të marshojë nëpër Evropë, Ballkani mund të jetë i radhës

Xhonson: Putini do të vazhdojë të marshojë nëpër Evropë, Ballkani mund të jetë i radhës

Uashington, 18 prill 2024 (MIA) - Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve të Kongresit amerikan Majk Xhon...

Ministri Toshkovski për vizitë të DPB Kërçovë dhe departamenteve të policisë në Zajaz dhe Osllomej

Ministri Toshkovski për vizitë të DPB Kërçovë dhe departamenteve të policisë në Zajaz dhe Osllomej

Kërçovë, 18 prill 2024 (MIA) - Ministri i Punëve të Brendshme Pançe Toshkovski sot ishte për vi...

Kovaçevski premtoi një luftë të intensifikuar kundër korrupsionit, reforma në gjyqësor, paga dhe pensione më të larta...

Kovaçevski premtoi një luftë të intensifikuar kundër korrupsionit, reforma në gjyqësor, paga dhe pensione më të larta...

Shkup, 18 prill 2024 (MIA) – Një luftë vendimtare dhe më efektive kundër korrupsionit, reforma në gj...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR