• e hënë, 26 shkurt 2024
Lidhja Europiane për Ndryshim: Soravia është simboli i korrupsionit të BDI-së

Lidhja Europiane për Ndryshim: Soravia është simboli i korrupsionit të BDI-së

Shkup, 9 dhjetër 2023 Të dashur qytetarë, sot-me rastin e Ditës Ndërkombëtare Kundër Kor...

Përqindja e civilëve të vrarë në Gazë është më e lartë se në të gjitha konfliktet e tjera në shekullin e 20-të

Përqindja e civilëve të vrarë në Gazë është më e lartë se në të gjitha konfliktet e tjera në shekullin e 20-të

 Jerusalem, 9 dhjetor 2023 (MIA)  -  Bombardimi izraelit në Gazë është më pa seleksio...

Në një shtëpi të përfshirë në flakë në Kërçovë humbi jetën pronari, digjen automjete në Aerodrom të Shkupit

Në një shtëpi të përfshirë në flakë në Kërçovë humbi jetën pronari, digjen automjete në Aerodrom të Shkupit

 Shkup, 9 dhjetor 2023 (MIA)  -  Një shtëpi mbrëmë është përfshirë në flakë në Kërçov...

Në Kosovë arrestohet

Në Kosovë arrestohet "baroni i drogës" Gëzim Çela, i kërkuar nga autoritetet në Shqipëri dhe Itali

Prishtinë, 9 dhjetor 2023 (MIA) - Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar shtetasin shq...

Guardiola: Jetuam një kohë të gjatë duke menduar se ishim të pamposhtur dhe papritmas nuk mund të fitojmë

Guardiola: Jetuam një kohë të gjatë duke menduar se ishim të pamposhtur dhe papritmas nuk mund të fitojmë

 Mançester, 9 dhjetor 2023 (MIA)   -  Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola, kons...

Lidhja Europiane për Ndryshim: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

Lidhja Europiane për Ndryshim: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administr...

Shkup, 9 dhjetor 2023   Lidhja Europiane për Ndryshim: BDI së pari i mashtroi shqi...

Osmani: Misioni i radhës i partisë është presidenti i shtetit

Osmani: Misioni i radhës i partisë është presidenti i shtetit

 Shkup, 9 dhjetor 2023 (MIA)  -  Zëdhënësi i BDI-së dhe ministër i Punëve të Jashtme,...

Përmbyllet Dialogu i 4-t Zhan Mone në Bazosh, Francë

Përmbyllet Dialogu i 4-t Zhan Mone në Bazosh, Francë

Shkup, 9 dhjetor 2023   Me ftesë të eurodeputetëve, lehtësuesit e dialogut Zhan Mone, A...

Stoilkovski: Në periudhën e ardhshme organet e VMRO-DPMNE-së do të vendosin nëse do të marrim pjesë në Qeverinë e Përzhinos

Stoilkovski: Në periudhën e ardhshme organet e VMRO-DPMNE-së do të vendosin nëse do të marrim pjesë në Qeverinë e Përzhinos

Shkup, 9 dhjetor 2023 (MIA) - VMRO-DPMNE ende nuk ka vendosur nëse do të marrë pjesë në Qeverinë tek...

MIA Flesh

MIA Flesh

15:00/ 9 dhjetor/ 2023 Shkup - Në seancën e 206-të, Qeveria shqyrtoi dhe përcaktoi tekstin e...

Abas: SHBA është bashkëpunëtor në krimet e luftës izraelite

Abas: SHBA është bashkëpunëtor në krimet e luftës izraelite

Ramallah, 9 dhjetor 2023 (MIA) - Presidenti i Autoritetit Palestinez Mahmud Abas tha se vetoja e SHB...

"Euronjuz": A do të mundet Maqedonia e Veriut të heqë dorë nga qymyri?

Bruksel, 9 dhjetor 2023 (MIA)  -  Maqedonia e Veriut ka rreth 280 ditë me diell gjatë viti...

Qeveria përcaktoi tekstin e Propozim ligjit për mbështetje financiare të kategorive të rrezikuara sociale të qytetarëve,  dërgohet  në Kuvend

Qeveria përcaktoi tekstin e Propozim ligjit për mbështetje financiare të kategorive të rrezikuara sociale të qytetarëve, dërgohet në Kuvend

Shkup, 9 dhjetor 2023 (MIA) - Në seancën e 206-të, Qeveria shqyrtoi dhe...

Nënshkruhet marrëveshje me të cilën paralajmërohet se Spitali Klinik Tetovë do të rikonstruktohet me donacion nga kompania Ekolog

Nënshkruhet marrëveshje me të cilën paralajmërohet se Spitali Klinik Tetovë do të rikonstruktohet me donacion nga kompania Ekolog

 Tetovë, 9 dhjetor 2023 (MIA)   -  Drejtori i Spitalit Klinik të Tetovës, Ilir Demiri...

Zelenska paralajmëroi në

Zelenska paralajmëroi në "rrezik vdekjeprurës" nëse ndalet ndihma nga Perëndimi

 Kiev, 9 tetor 2023 (MIA)  -  "Rrezik vdekjeprurës" do të varet mbi Ukrainën nëse Per...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR