• недела, 26 мај 2024
На ГП Табановце влегле над 1 700 и излегле над 2 600 граѓани

На ГП Табановце влегле над 1 700 и излегле над 2 600 граѓани

Куманово, 2 март 2024 (МИА) - Од полноќ до 10:30 часот утрово на граничниот премин Табановце влегле...

Image

Остани поврзан