• вторник, 28 мај 2024
Сајнц најбрз на вториот ден тестирање во Бахреин пред новата Ф1 сезона

Сајнц најбрз на вториот ден тестирање во Бахреин пред новата Ф1 сезона

  Лусаил, 22 февруари 2024 (МИА) – Возачот на Ферари, Карлос Сајнц, беше најбрз на втор...

Image

Остани поврзан