• недела, 26 мај 2024
Илиеска: Кукавички чин, имам одредени сомнежи, но не се потврдени

Илиеска: Кукавички чин, имам одредени сомнежи, но не се потврдени

Прилеп, 22 февруари 2024 (МИА) - Станува збор за кукавички чин. Има вознемиреност, но не се чувствув...

ДУИ: Целосно да се расчистат сомнежите во Клиниката за онкологија

ДУИ: Целосно да се расчистат сомнежите во Клиниката за онкологија

Скопје, 4 септември 2023  Демократската унија за интеграција со голема загриженост ги с...

Надал: Секој ден кај мене се јавуваа сомнежи дали ќе се вратам по повредата

Надал: Секој ден кај мене се јавуваа сомнежи дали ќе се вратам по повредата

Мелбурн, 22 јануари 2022 (МИА) – Дваесеткратниот грен слем шампион Рафаел Надал по пласманот во четврто...

Image

Остани поврзан