• вторник, 16 јули 2024
ДИК: Завршија парламентарните избори, Азизи нов пратеник на местото на Касами

ДИК: Завршија парламентарните избори, Азизи нов пратеник на местото на Касами

Скопје, 30 мај 2024 (МИА) - Државната изборна комисија (ДИК) денеска донесе заклучок за завршување н...

Си-Ен-ЕН: Завршени директните напади меѓу Иран и Израел, Техеран веќе нема да одговори

Си-Ен-ЕН: Завршени директните напади меѓу Иран и Израел, Техеран веќе нема да одговори

Вашингтон, 19 април 2024  (МИА) - Директните напади меѓу Израел и Иран завршија и Техеран нема...

Лани завршена изградба на 6301 стан

Лани завршена изградба на 6301 стан

Скопје, 14 јуни 2023 (МИА) - Деловните субјекти кои се занимаваат со гр...

Image

Остани поврзан