• вторник, 18 јуни 2024

Попладнево состанок на претседателството на ДУИ

Попладнево состанок на претседателството на ДУИ

Скопје, 18 мај 2024 (МИА) - Демократската унија за интеграција (ДУИ) соопшти дека попладнево партиското претседателство ќе одржи состанок.

Состанокот, како што е најавено, треба да почне во 14:00 часот, а ќе се одржува во седиштето на ДУИ во Тетово. мч/мд/

фото: МИА архива

Остани поврзан