• вторник, 16 јули 2024

Премиера на документарниот филм „Се извинувам Кежаровски тука живее?“

Премиера на документарниот филм „Се извинувам Кежаровски тука живее?“

 

 

 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

 

Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600

marketing@mia.mk

 

Остани поврзан