• e shtunë, 15 qershor 2024
Shpërthim dhe zjarr në një fabrikë në pjesën veriore të Athinës, po përhapet tym i rrezikshëm

Shpërthim dhe zjarr në një fabrikë në pjesën veriore të Athinës, po përhapet tym i rrezikshëm

Athinë, 12 qershor 2024 (MIA) - Një zjarr i madh, i paraprirë nga eksplodime, ka shpërthyer në një f...

Shpërthen zjarr në Pallatin e Eliseut

Shpërthen zjarr në Pallatin e Eliseut

Paris, 11 qershor 2024 (MIA) - Një zjarr ka shpërthyer në pallatin e Versajës, Francë, për shkak të...

Ka shpërthyer zjarr në një shtëpi prapa Sallës Universale

Ka shpërthyer zjarr në një shtëpi prapa Sallës Universale

 Shkup, 26 prill 2024 (MIA) - Zjarri ka shpërthyer sot në një shtëpi në rrugën "Borka Tale...

Zjarr shpërtheu në ndërtesën e Bursës në Kopenhagë, çatia e saj u rënua

Zjarr shpërtheu në ndërtesën e Bursës në Kopenhagë, çatia e saj u rënua

Kopenhagë, 16 prill 2024 (MIA) - Zjarr në mëngjes e ka kapluar çatia e ndërtesës 17-katëshe të...

Në një sulm të madh rus është shkatërruar një nga elektranat  më të mëdha në Ukrainë

Në një sulm të madh rus është shkatërruar një nga elektranat më të mëdha në Ukrainë

Kiev, 11 prill 2024 (MIA) - Një nga elektranat më të mëdha në Ukrainë është shkatërruar në një sulm...

Filloi inspektimi pas zjarrit në Sallën Universale

Filloi inspektimi pas zjarrit në Sallën Universale

Shkup, 10 prill 2024 (MIA) - Pas sigurimit të lokacionit dhe krijimit të kushteve të nevojshme, ekip...

Digjet salla Universale, nuk ka të lënduar, dëmi material ende nuk është përcaktuar

Digjet salla Universale, nuk ka të lënduar, dëmi material ende nuk është përcaktuar

Shkup, 10 prill 2024 (MIA) - Salla Universale në Shkup është djegur der...

Tre persona kanë humbur jetën pas shpërthimit në hidrocentralin  afër Bolonjës

Tre persona kanë humbur jetën pas shpërthimit në hidrocentralin afër Bolonjës

Romë, 9 prill 2024 (MIA) - Tre persona kanë humbur jetën në shpërthimin në hidrocentralin afër Bolon...

Shpërthim në një hidrocentral në Itali, 10 persona janë lënduar dhe gjashtë janë zhdukur

Shpërthim në një hidrocentral në Itali, 10 persona janë lënduar dhe gjashtë janë zhdukur

Romë, 9 prill 2024 (MIA) - Gjashtë persona konsiderohen të zhdukur, ndërsa 10 janë lënduar, katër pr...

Pendarovski: Të bëhet një hetim i duhur për shkatërrimin e Sallës Universale

Pendarovski: Të bëhet një hetim i duhur për shkatërrimin e Sallës Universale

Shkup, 9 prill 2024 (MIA) - Kandidati për president Stevo Pendarovski shpreh keqardhje për zjarrin e...

Kostadinovska Stojçevska: Nuk ka të lënduar në zjarrin në Sallën Universale, ka dëm material

Kostadinovska Stojçevska: Nuk ka të lënduar në zjarrin në Sallën Universale, ka dëm material

Shkup, 9 prill 2024 (MIA) - Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska sot gjatë vizitës s...

Lokalizohet zjarri në Sallën Universale dhe nuk ka rrezik për përhapjen e tij

Lokalizohet zjarri në Sallën Universale dhe nuk ka rrezik për përhapjen e tij

Shkup, 9 prill 2023 (MIA) - Zjarri në Sallën Universale është lokalizuar dhe nuk ka rrezik për përha...

Vihet nën kontroll zjarri në Sallën Universale në Shkup (drejtpërdrejtë)

Vihet nën kontroll zjarri në Sallën Universale në Shkup (drejtpërdrejtë)

Shkup, 9 prill 2024 (MIA) - Vihet nën kontroll zjarri që shpërtheu paradite në Sallën Universale në...

Të paktën katër persona kanë humbur jetën në një aksident në minierë për qymyr në Vietnam

Të paktën katër persona kanë humbur jetën në një aksident në minierë për qymyr në Vietnam

Hanoi, 3 prill 2024 (MIA) - Të paktën katër persona kanë humbur jetë në një aksident qymyri në...

Rritet numri i të vdekurve në zjarrin në Stamboll, është lëshuar urdhërarrest për pesë persona

Rritet numri i të vdekurve në zjarrin në Stamboll, është lëshuar urdhërarrest për pesë persona

 Stamboll, 2 prill 2024 (MIA)  - Të paktën   29 persona kanë humbur jetën nga zjarri...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR