• e shtunë, 22 qershor 2024
Është djegur automobili i një shkupjani

Është djegur automobili i një shkupjani

Shkup, 21 qershor 2024 (MIA) - Sot në mëngjes, në ora 01:15, një tridhj...

Edhe sot tymon deponia

Edhe sot tymon deponia "Krasta"

Kumanovë, 19 qershor 2024 (MIA) - Edhe sot tymon deponia e Kumanovës "Krasta", pasi paraprakisht shp...

Zjarr i madh në pjesën lindore të zonës së Atikës, rajonit më të gjerë të Athinës

Zjarr i madh në pjesën lindore të zonës së Atikës, rajonit më të gjerë të Athinës

Athinë, 19 qershor 2024 (MIA) - Zjarrfikësit grekë nga toka dhe ajri po përpiqen të vënë nën kontrol...

Zjarr i madh në zonën industriale në Stamboll, dëgjohen shpërthime

Zjarr i madh në zonën industriale në Stamboll, dëgjohen shpërthime

Stamboll, 18 qershor 2024 (MIA) - Një zjarr i madh ka përfshi një fabrikë lëkure në një zonë industr...

Të paktën tetë persona  humbën jetën në një spital iranian

Të paktën tetë persona humbën jetën në një spital iranian

Teheran, 18 qershor 2024 (MIA) - Tetë persona e kanë humbur jetën në zjarrin që shpërtheu në qytetin...

Digjet një shtëpi dhe disa objekte në 11 zjarre në vend gatë 24 orëve të fundit

Digjet një shtëpi dhe disa objekte në 11 zjarre në vend gatë 24 orëve të fundit

Shkup, 14 qershor 2024 (MIA) - Në 24 orët e fundit në numrin e urgjencës 112 - janë regjistruar gjit...

Të paktën 35 viktima dhe 15 të lënduar në zjarrin në një ndërtesë në Kuvajt

Të paktën 35 viktima dhe 15 të lënduar në zjarrin në një ndërtesë në Kuvajt

Kuvajt, 12 qershor 2024 (MIA) - Së paku 35 persona kanë humbur jetën nga zjarri që përfshiu një ndër...

Zjarri i madh në Qipro ende nuk është vënë nën kontroll

Zjarri i madh në Qipro ende nuk është vënë nën kontroll

Nikozia, 12 qershor 2024 (MIA) - Gjatë natës ka filluar shuarja e zjarrit të madh në afërsi të qytet...

Në Vardarishte janë djegur goma dhe bimësi e ulët, regjistrohen edhe tetë zjarre në ambiente të hapur

Në Vardarishte janë djegur goma dhe bimësi e ulët, regjistrohen edhe tetë zjarre në ambiente të hapur

Shkup, 12 qershor 2024 (MIA) - Tetë zjarre në ambient të hapur janë regjistruar në 24 orët e fundit...

Zjarr i madh në Qipro, janë evakuuar vendbanime, është kërkuar ndihmë nga Jordania, Izraeli, Greqia dhe BE-ja

Zjarr i madh në Qipro, janë evakuuar vendbanime, është kërkuar ndihmë nga Jordania, Izraeli, Greqia dhe BE-ja

Nikozi, 11 qershor 2024 (MIA) - Zjarr i madh shpërtheu në afërsi të qytetit Pafos në pjesën per...

Zjarr në një garazh në Lisiçe të re, është shkaktuar dëm material

Zjarr në një garazh në Lisiçe të re, është shkaktuar dëm material

Shkup, 8 qershor 2024 (MIA) - Një zjarr ka shpërthyer sot një një autoservis të improvizuar - garazh...

Zjarr në ishullin grek Hios, evakuohet një fshat

Zjarr në ishullin grek Hios, evakuohet një fshat

Athinë, 7 qershor 2024 (MIA) - Një zjarr pyjor ka shpërthyer sot në ishullin grek Hios, ndërsa përme...

Zjarr i madh pyjor në lindje të San Franciskos

Zjarr i madh pyjor në lindje të San Franciskos

San Francisko, 2 qershor 2024 (MIA) – Zjarrfikësit po luftojnë për të shuar zjarrin e madh rreth San...

Shtatë foshnja humbën jetën në zjarr në një spital në Nju Delhi, pronari i spitalit në arrati

Shtatë foshnja humbën jetën në zjarr në një spital në Nju Delhi, pronari i spitalit në arrati

Nju Delhi, 26 maj 2024 (MIA) - Shtatë foshnja humbën jetën në një zjarr të madh në një spital në pje...

Katër persona kanë humbur jetën në një zjarr në Tokio

Katër persona kanë humbur jetën në një zjarr në Tokio

Tokio, 23 maj 2024 (MIA) - Katër persona, me siguri një grua dhe tre fëmijë janë gjetur të vdek...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR