• e shtunë, 22 qershor 2024
Pendarovski: Me mobilizim masiv më 24 prill dhe më 8 maj nuk presim asgjë më pak se dy fitore

Pendarovski: Me mobilizim masiv më 24 prill dhe më 8 maj nuk presim asgjë më pak se dy fitore

Shkup, 15 prill 2024 (MIA) - Sonte me praninë e madhe konfirmojmë se kjo nuk është komunë e VMR...

Osmani nga Shtipi: Këto zgjedhje janë betejë mes dy koncepteve - për integrim evropian përballë izolimit

Osmani nga Shtipi: Këto zgjedhje janë betejë mes dy koncepteve - për integrim evropian përballë izolimit

Shtip, 11 prill 2024 (MIA) - Këto zgjedhje nuk janë zgjedhje ndërmjet partive të ndryshme politike d...

Në tubimin parazgjedhor, Erdogani e quajti opozitën

Në tubimin parazgjedhor, Erdogani e quajti opozitën "pro-LGBT"

Stamboll, 8 maj 2023 (MIA) - Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan,...

Kovaçevski për tubimin e BDI-së: Ato janë aktivitete normale që i bën çdo parti politike

Kovaçevski për tubimin e BDI-së: Ato janë aktivitete normale që i bën çdo parti politike

Shkup, 20 mars 2023 (MIA) - Dua t'i dëshiroj sukses tribunës interne që e ka BDI-ja, ato janë a...

Ukrainasit në vend falënderues për mbështetjen që Maqedonia e Veriut ia jep Ukrainës

Ukrainasit në vend falënderues për mbështetjen që Maqedonia e Veriut ia jep Ukrainës

Shkup, 24 shkurt 2023 (MIA) - Shoqata e Ukrainasve në vend "Lesja Ukrainka" sot mbajti tubim në shes...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR