• недела, 26 мај 2024
Претежно сончево, облачно само во северните и источните делови од земјава

Претежно сончево, облачно само во северните и источните делови од земјава

Скопје, 18 февруари 2024 (МИА) - Времето денеска претежно ќе биде сончево со мала до умерена облачно...

Image

Остани поврзан