• недела, 19 мај 2024
Тошковски во посета на Одделот за заштита на определени личности и објекти

Тошковски во посета на Одделот за заштита на определени личности и објекти

Скопје, 15 мај 2024 (МИА) - Министерот за внатрешни работи во техничката Влада, Панче Тошковски дене...

Тошковски: Одделот за внатрешна контрола во рамки на МВР да утврди како е точно постапено во СВР Тетово

Тошковски: Одделот за внатрешна контрола во рамки на МВР да утврди како е точно постапено во СВР Тетово

Скопје, 24 април 2024 (МИА) - Министерот за внатрешни работи Панче...

МВР: Изборниот процес помина во безбедна, мирна и демократска атмосфера, без пречки и поголеми инциденти

МВР: Изборниот процес помина во безбедна, мирна и демократска атмосфера, без пречки и поголеми инциденти

Скопје, 24 април 2024 (МИА) - Изборниот процес помина без пречки и пого...

Изјава за медиуми на Тошковски и Бојмацалиев (во живо)

Изјава за медиуми на Тошковски и Бојмацалиев (во живо)

Скопје, 24 април 2024 (МИА) – Изјава за медиуми на министерот за внатрешни работи Панче Тошковски и...

Состанок во врска со претстојните избори во МВР со јавните обвинители и директорите на БЈБ и АНБ

Состанок во врска со претстојните избори во МВР со јавните обвинители и директорите на БЈБ и АНБ

Скопје, 23 април 2024 (МИА) - Во врска со претстојните избори во просто...

Тошковски: Треба да се направат длабоки реформи во МВР

Тошковски: Треба да се направат длабоки реформи во МВР

Скопје, 9 април 2024 (МИА) – Инспекторите од Одделението за криминалистички работи Гази Баба се сооч...

Изјава за медиуми на Панче Тошковски (во живо)

Изјава за медиуми на Панче Тошковски (во живо)

Скопје, 8 апарил 2024 (МИА) - Изјава за медиуми на техничкиот министер за внатрешни работи Панче Тош...

Министерски состанок за безбедносна соработка во ЈИЕ низ призма на организиран криминал, криумчарење мигранти и трговија со луѓе

Министерски состанок за безбедносна соработка во ЈИЕ низ призма на организиран криминал, криумчарење мигранти и трговија со луѓе

Скопје, 3 април 2024 (МИА) - „Трендови и предизвици во регионалната безбедносна соработка во регионо...

Тошковски апелира да не се навлегува во детали што би можеле да ја загрозат истрагата за убиството во Железара

Тошковски апелира да не се навлегува во детали што би можеле да ја загрозат истрагата за убиството во Железара

Скопје, 3 април 2024 (МИА) - Министерот за внатрешни работи во техничката Влада, Панче Тошковски ден...

Тошковски:  Приведени се вкупно три лица за убиството на лекарот во скопската населба Железара

Тошковски: Приведени се вкупно три лица за убиството на лекарот во скопската населба Железара

Босилево, 28 март 2024 (МИА) – Приведени се вкупно три лица поврзани со...

Министерот Тошковски го осуди терористичкиот напад врз цивили во Москва

Министерот Тошковски го осуди терористичкиот напад врз цивили во Москва

Скопје, 23 март 2024 (МИА) – Министерот за внатрешни работи, Панче Тошковски, го осуди терористичкио...

Изјава на министерот Тошковски (во живо)

Изјава на министерот Тошковски (во живо)

Куманово, 14 март 2024 (МИА) - Изјава на министерот за внатрешни работи Панче Тошковски. ...

Тошковски во посета на ЕВР Кисела Вода

Тошковски во посета на ЕВР Кисела Вода

Скопје, 13 март 2024 (МИА) - Министерот за внатрешни работи во техничката Влада, Панче Тошковски ден...

Средба на Тошковски со заменик амбасадорот на Шведска Биби Грамсон

Средба на Тошковски со заменик амбасадорот на Шведска Биби Грамсон

Скопје, 5 март 2024 (МИА) - Техничкиот министерот за внатрешни работи Панче Тошковски остварил работ...

Тошковски во посета на Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје

Тошковски во посета на Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје

Скопје, 28 февруари 2024 Денеска (28.02.2024г.) министерот за внатрешни работи Панче Тошковс...

Image

Остани поврзан