• среда, 22 мај 2024
Иницијативен одбор на пензионери побара поголем пензионерски стандард

Иницијативен одбор на пензионери побара поголем пензионерски стандард

Кавадарци, 20 февруари 2024 (МИА) – Иницијативен одбор на пензионери вечерва на состанок побара пого...

Променливо облачно со локален слаб дожд

Променливо облачно со локален слаб дожд

Скопје, 20 февруари 2024 (МИА) - Времето денеска ќе биде променливо облачно со локален слаб дожд. Ќе...

Image

Остани поврзан