• e enjte, 25 korrik 2024
Dokumente personale mund të tërhiqen edhe të mërkurën

Dokumente personale mund të tërhiqen edhe të mërkurën

Shkup, 22 prill 2024 (MIA) - Dokumente personale mund të tërhiqen edhe të mërkurën, më 24 prill, inf...

Seanca e Këshillit të Evropës për pranimin e Kosovës në anëtarësim është caktuar për më 27 mars

Seanca e Këshillit të Evropës për pranimin e Kosovës në anëtarësim është caktuar për më 27 mars

Paris, 25 mars 2024 (MIA) - Seanca e Komisionit për çështje politike dhe demokraci e Asamblesë parla...

Këshilli i Sigurisë Kombëtarë të mërkurën do të debatojë  për gjendjen e sigurisë në shtet dhe në rajonin euroatlantik

Këshilli i Sigurisë Kombëtarë të mërkurën do të debatojë për gjendjen e sigurisë në shtet dhe në rajonin euroatlantik

Shkup, 30 tetor 2023 (MIA) - Presidenti Stevo Pendarovski ka caktuar seancë të Këshillit të  Si...

Zjarr në aeroportin në Katania, janë anuluar të gjitha fluturimet deri të mërkurën

Zjarr në aeroportin në Katania, janë anuluar të gjitha fluturimet deri të mërkurën

Katania, 17 korrik 2023 (MIA) - Në aeroportin ndërkombëtar "Vinçenco Belini" në qytetin Katania në S...

Osmani në takim me ministrin e Punëve të Jashtme të Armenisë, Mirzojan

Osmani në takim me ministrin e Punëve të Jashtme të Armenisë, Mirzojan

Shkup, 8 korrik 2023 (MIA) - Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, realizoi bilateral me Minis...

Grupi i punës për ndryshimet kushtetuese pritet që të mërkurën ose të enjten të fillojë me punë

Grupi i punës për ndryshimet kushtetuese pritet që të mërkurën ose të enjten të fillojë me punë

Shkup, 23 prill 2023 (MIA)- Grupi...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR