• четврток, 30 мај 2024
Крос по тригодишна пауза се враќа во германската репрезентација

Крос по тригодишна пауза се враќа во германската репрезентација

  Берлин, 22 февруари 2024 (МИА) – Играчот за врска на мадридски Реал, Тони Крос (34) о...

Тони Крос „смени плоча“ откако стана јасно дека Реал ќе ги намали платите

Тони Крос „смени плоча“ откако стана јасно дека Реал ќе ги намали платите

Мадрид, 9 април 2020 (МИА) - Играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Тони Крос се оправда на својот лич...

Image

Остани поврзан