• вторник, 18 јуни 2024
Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

Претрес во Скопје, пронајдена дрога, приведен дилер

Скопје, 10 април 2024 (МИА) - Триесет и тригодишен скопјанец С.С. денеска бил лишен од слобода, биде...

Приведени три лица, претрес во Скопје, пронајдена дрога

Приведени три лица, претрес во Скопје, пронајдена дрога

Скопје, 19 март 2024 (МИА) - По преземени мерки и добиени сознанија дека подолг период врши продажба...

Image

Остани поврзан