• вторник, 18 јуни 2024
МВР Битола

МВР Битола

Скопје, 12 април 2024 (МИА) - На 11.04 2024 во 16.30 часот, полициски службеници од Полициското одделение Нов...

Во Битола приведено лице осомничено за прикажување порнографски материјал

Во Битола приведено лице осомничено за прикажување порнографски материјал

Скопје, 11 октомври 2022 (МИА) - Полициски службеници од СВР Бит...

МВР: Акциска контрола во Битола, приведени шест лица поради неовластено организирање игри на среќа

МВР: Акциска контрола во Битола, приведени шест лица поради неовластено организирање игри на среќа

Скопје, 4 септември 2022 (МИА) - Полициски службеници од СВР Битола - ОКП Битола-Отсек за општ криминал...

Image

Остани поврзан